مقام مسئول خبر داد؛

گرانفروشی و کم فروشی نان در صدر تخلفات صنفی تیرماه

گرانفروشی و کم فروشی نان در صدر تخلفات صنفی تیرماه به گزارش رصد کالا معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت تهران با اشاره به اینکه 69 هزار بازرسی در تیر ماه انجام شد اظهار داشت: بیشترین تخلف گرانفروشی مربوط به نان و کم فروشی هم مربوط به وزن چانه نان بوده است.سعید محمدی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت گشت های نظارت و بازرسی، گفت: در تیر ماه سال جاری ۶۹ هزار و ۴۴۱ مورد بازرسی انجام و ۶ هزار و ۱۹۸ پرونده تخلف به ارزش ریالی ۱، ۹۰۰ میلیاردریال تنظیم و به مراجع ذیربط ارجاع شده است که بیشترین مورد تخلف مربوط به گرانفروشی، کم فروشی، تقلب و عدم صدور فاکتور معتبر بود.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت تهران اضافه کرد: بیشترین تخلف گرانفروشی مربوط به نان و کم فروشی هم مربوط به وزن چانه نان بوده است.
محمدی پور افزود: همین طور در تیر ماه بیش از ۶ هزار و ۳۶۰ بازرسی درباب قاچاق مواد غذایی شامل گوشت وارداتی، برنج، چای و روغن خام به ارزش ریالی ۱، ۷۰۰ میلیاردریال صورت گرفته است.
وی اظهار داشت: همین طور بیش از ۴ هزار گشت مشترک نیز در این ماه انجام شد که در این گشتهای مشترک، ۴ هزار و ۹۷۵ بازرسی با ۶۶۵ پرونده تخلف به ارزش ۳۵ میلیارد و ۲۷۴ میلیون ریال تنظیم شده و به مراجع مربوطه ارجاع شده است.
محمدی پور تصریح کرد: مردم بوسیله تماس با ۱۲۴ موارد تخلف را گزارش دهند.


منبع:

1400/05/13
11:57:10
5.0 / 5
227
تگهای خبر: ارز , فروش , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها