كسانی كه استخراج بدون مجوز رمز ارز را معرفی كردند یك میلیارد تومان جایزه گرفتند

كسانی كه استخراج بدون مجوز رمز ارز را معرفی كردند یك میلیارد تومان جایزه گرفتند به گزارش رصد کالا خبرگزاری صدا و سیما به نقل از مدیرعامل شرکت توانیر نوشت: ​ تا حالا یک میلیارد تومان پاداش به گزارش های مردمی و افرادی که مراکز بدون مجوز رمزارز را معرفی کرده اند پرداخت شده است.


محمدحسن متولی زاده در مراسم بازدید اعضا کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از مرکز راهبردی و پایش صنعت برق اضافه کرد: ​ تا حالا ۲۰۰ هزار دستگاه ماینر بدون مجوز در کشور شناسایی شده که برق مصرفی این دستگاهها، معادل ۸۰۰ مگاوات ظرفیت نیروگاهی است و البته ۲۷ درصد از این تعداد کشفیات را با اطلاعات مردمی شناسایی و ضبط کرده ایم. مدیر عامل شرکت توانیر اظهار داشت: این دستگاه های بدون مجوز که در بخش های مختلف خانگی، صنعتی و دیگر مراکز نصب شده بودند با کمک دستگاه های قضایی و اطلاعاتی شناسایی و ضبط شدند که علاوه بر جرایم سنگین حداقل تا آخر سال این دستگاهها بازگشت داده نمی شوند. متولی زاده درباب همکاریهای صنایع بزرگ و بخش کشاورزی برای کاهش مصرف برق اضافه کرد: تا حالا ۳۶۵ هزار موافقتنامه با بخش صنایع بزرگ و کشاورزی امضا شده که برای همکاری این بخش باوجود محدویت های مالی، هزار میلیارد تومان تشویقی در نظر گرفته شده است البته این رقم سال قبل ۵۸۰ میلیارد تومان بود.
مدیرعامل شرکت توانیر با اعلان اینکه ما برای هر استان سهم مصرف برق مشخص کردیم اظهار داشت: برمبنای سهمی که هر استان دارد می تواند میزان برق مصرفی خودرا مدیریت کند. وی افزود: مصرف برق امسال در مقایسه با زمان مشابه سال قبل، ده برابر شده که این رقم در تاریخ صنعت برق ایران بی سابقه است که گرما، رمزارزها و رشد مصرف صنایع علت آنست. آقای متولی زاده با اشاره به این که کل مصرف انرژی صنایع فولاد و سیمان ۲۶۰ هزار مگاوات است اظهار داشت: ​ اکنون ۳۰ درصد از این مقدار مصرف کاهش و به ۲۰۰ هزار مگاوات رسیده است. مدیرعامل شرکت توانیر با اعلان اینکه از امشب صنایع سیمان با صددرصد ظرفیت و فولاد با ۵۰ درصد ظرفیت می توانند فعالیت کنند اضافه کرد: از سه شب پیش با کاهش بار ما اجازه دادیم صنایع فولاد و سیمان شیفت آخر شب را به فعالیت بپردازند. آقای متولی زاده اظهار داشت: ​ اعمال تعطیلی پنجشنبه ها در ادارات تا حالا سبب کاهش ۵۰۰ مگاواتی مصرف برق شده است.
مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به این که اعمال خاموشی سخت ترین کار برای صنعت برق است افزود: ​ در چند وقت گذشته سه تن از همکاران ما به جهت اینکه چند روستا گرفتار خاموشی نشوند جان خودرا از دست دادند. 223227


منبع:

1400/04/28
14:15:27
5.0 / 5
865
تگهای خبر: ارز , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها