وعده نوبخت برای پرداخت دو عیدی به یك قشر خاص

وعده نوبخت برای پرداخت دو عیدی به یك قشر خاص تسنیم نوشت: افزایش ۷۰ درصدی یارانه مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان، سالمندان و بیماران روانی تصویب گردید.


قبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی کشور و دبیر ستاد مناسب سازی کشور، در هجدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور با هدف مناسب سازی محیط، گشودن درهای جامعه به روی معلولان، اظهار داشت: با سیاست های اخیر، سازمان های بهزیستی و کمیته امداد جهش خوبی یافت. بر این اساس مستمری مددجویان از ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۹، بین ۸ تا ۱۲ برابر افزایش پیدا کرد. افزایش ۷۰ درصدی یارانه مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان، سالمندان و بیماران روانی به دستور دکتر نوبخت انجام شده است.


ایشان در ادامه اظهار داشت: از آقای نوبخت دو عیدی برای افراد دارای معلولیت خواستاریم، مناسب سازی منزل و خودروی شخصی برای سال ۱۴۰۰ از ۶ هزار به ۱۲ هزار و مطابق قانون سفرهای درون شهری و بین شهری افراد دارای معلولیت باید به صورت نیم بها پرداخت گردد، اما بودجه به مراکز اختصاص داده نشده است. محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، هم اظهار داشت: در نتیجه جلسات مختلف با معلولان در سازمان برنامه و بودجه، ۲ هزارمیلیارد تومان برای اجرای قانون پشتیبانی از معلولان مصوب و اجرایی شد، همینطور با دو عیدی مطرح شده هم موافقت می شود. ۲۲۳۲۲۷

1400/04/25
21:11:58
5.0 / 5
584
تگهای خبر: بودجه , خودرو , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها