رییس جدید اداره بانكداری شركتی و اختصاصی بانك دی معارفه شد

رییس جدید اداره بانكداری شركتی و اختصاصی بانك دی معارفه شد رصد كالا: در جلسه معاونت اعتبارات، نوروز ساقلی بعنوان سرپرست اداره بانكداری شركتی و اختصاصی بانك دی معرفی گردید.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك دی، در این جلسه داورپناه، معاون اعتبارات ضمن بیان سابقه روشن وی ابراز امیدواری كرد: با حضور ساقلی، بانكداری شركتی و اختصاصی بیش از پیش در جهت ارزش آفرینی برای بانك دی گام بردارد.

داورپناه در حاشیه این جلسه بر موضوعاتی همچون مدیریت نقدینگی و سودآوری با رویكرد توجه به جریان ورودی و خروجی وجوه در سطح شعب و ستاد تصریح كرد.

معاون اعتبارات بانك دی همینطور تمركز بر عقد خرید دین را در جهت مصارف بهینه و كم ریسك، بعنوان بهترین ابزار تسهیلاتی فعلی خاطرنشان و بر اعطای تسهیلات بر اساس گردش و میانگین حساب­ های ارزان قیمت تصریح كرد.

داورپناه پیگیری طراحی و عرضه محصولات متنوع به مشتریان، گسترش خدمات بانكداری الكترونیك همچون IPG و هم خدمات ارزی در ماموریت بانكداری شركتی و اختصاصی، اعطای تسهیلات كوتاه مدت و عدم ورود به طرح های بلندمدت و گرایش به سمت تامین مالی واحدهای تولیدی را بعنوان سیاست و اهداف كلان اعتباری ضروری دانست.

معاون اعتبارات بانك دی همینطور با اشاره به اهمیت دقت در تكمیل صحیح پرونده ­ها در شعب و افزایش رضایت­مندی مشتریان بر اجتناب از ریسك تمركز در اعطای تسهیلات و دریافت وثایق ارزشمند تصریح كرد.

در این جلسه به برنامه ­های آتی معاونت اعتبارات همچون طرح جهادی وصول مطالبات با رویكرد بخشش جرایم تسهیلات گیرندگان و تلاش بانك برای تعیین تكلیف حداكثری مطالبات كلان در اداره وصول مطالبات پیش از ارجاع پرونده ها به واحد حقوقی پرداخته شد.

در آخر جلسه ساقلی، سرپرست جدید اداره بانكداری شركتی و اختصاصی هم ضمن تشكر از حسن اعتماد مدیران بانك خاطرنشان كرد: حضور بانكداری شركتی و اختصاصی می­ تواند در جهت تسهیل امور مشتریان كلان و تحكیم ارتباط بهینه شعبه و ستاد نقش بسیار پر رنگی داشته باشد.

وی همینطور ابراز امیدواری كرد: با بهره­ گیری از كارشناسان جوان و صاحب دانش و تخصص مسیر رشد هموارتر شود.
1396/10/05
19:21:55
5.0 / 5
4939
تگهای خبر: ارز , بانك , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها