مدیرعامل بانك رفاه:

مطالبات غیرجاری عارضه نظام بانكی می باشد

مطالبات غیرجاری عارضه نظام بانكی می باشد به گزارش رصد كالا مدیرعامل بانك رفاه اظهار داشت: مطالبات غیرجاری عارضه نظام بانكی است و باید برای مدیریت و حل آن برنامه داشته باشیم.به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدعلی سهمانی مدیرعامل بانك رفاه، در همایش روسای شعب این بانك با بیان این كه در نظام بانكی به صورت كلی سه عدم تعادل وجود دارد، ادامه داد: نبود تعادل در سود و زیان، نبود تعادل در ترازنامه و نبود تعادل در مدیریت نقدینگی، سه حوزه ­ای است كه نیازمند توجه و مراقبت بیش از پیش هستند.

مدیرعامل بانك رفاه اظهار نمود: روسای شعب، مجریان استراتژی­ ها و برنامه ­های بانك هستند كه با اقدامات خود نقش مهم و اثربخشی در موفقیت بانك، ایفاء می­ كنند.

وی ادامه داد: نقش و جایگاه روسای شعب در توسعه و تعالی بانك، بسیار حساس و تعیین كننده است و آن ها مسئولیت دارند در شعب خود ارزش خلق كنند.

سهمانی با اشاره به این كه بانك رفاه تنها بانك اجتماعی كشور به شمار می ­رود، عنوان كرد: بانك رفاه به علت رسالت ویژه ­ای كه دارد با طیف متنوعی از جامعه كه بخش بزرگی از مخاطبان سازمان تامین اجتماعی را تشكیل می­ دهند، ارتباط و تعامل دارد. این مشتریان نیازها و خدمات ویژه ­ای مطالبه می­ كنند كه باید به درستی شناسایی شود و در مسیر تحقق مطلوب آن گام برداریم. 

1396/10/02
02:04:20
5.0 / 5
5317
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها