تجربه ای تازه و متفاوت با سایت جدید سفرماركت

تجربه ای تازه و متفاوت با سایت جدید سفرماركت اگر علاقه مندید با سفرمارکت و خدمات آن بیشتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می نماییم با ما در ادامه مطلب همراه باشید.به گزارش رصد کالا به نقل از مهر، سفرمارکت بعنوان بستری برای عرضه بلیط هواپیما و تور شناخته شده است که توانسته مشکل پیدا کردن خدمات گردشگری ارزان را برای عموم کاربران و مسافران حل کند. درواقع سفر مارکت بعنوان موتور جستجویی شناخته می شود که از بین سایت ها و آژانس های معتبر و مختلف تمامی بلیط ها و ارزان ترین خدمات را به شما نمایش می دهد. ازاین رو این پلت فرم مشکل پیدا کردن و رزرو ارزان ترین بلیط های هواپیما موجود را حل کرده است. همینطور در این بستر می توانید از خدمات دیگر در حوزه گردشگری همچون رزرو تور استفاده کنید.
اکنون سفرمارکت با استفاده از تجربه ی دوساله خود و پیشنهادات کاربرانش با ظاهر و تجربه ای جدید در بازار گردشگری ایران ظاهر شده است. اگر علاقه مندید با سفرمارکت و خدمات آن بیشتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می نماییم حتما با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
سفرمارکت چیست و چگونه مقرر است بازار گردشگری ایران را متحول کند؟
به طور کلی سفرمارکت یک سایت نوپا و نوین در صنعت توریسم است که چاره هایی هوشمند برای کاربران خود عرضه می دهد تا کاربران بتوانند بهترین و مناسب ترین خدمات را در حوزه گردشگری دریافت نمایند. سفرمارکت همانند یک موتور جستجو عمل می کند، به شکلی که در حوزه خرید بلیط هواپیما و تور دیگر نیازی به جستجو در گوگل نخواهید داشت و فقط با یک جستجو در سفرمارکت به تمامی خدمات موجود در حوزه مربوطه دست خواهید یافت. با ما برای آشنایی بیشتر با ساز و کار سفرمارکت همراه باشید:
فرایند خرید بلیط هواپیما و رزرو تور
به طور مثال فرض کنید می خواهید به کیش در تاریخ مشخصی سفرکنید و برای این سفر مطمئن بهترین و راحت ترین مسیر به وسیله خرید بلیط هواپیما است. ازاین رو شما نیاز دارید تا به دنبال خرید بلیط هواپیما به مقصد کیش باشد. برای حل این مورد دو راه پیش روی شما قرار دارد: ۱- رجوع حضوری به آژانس های هواپیمایی ۲- رزور اینترنتی بلیط هواپیما.
همه ی ما می دانیم که امروزه به علت پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن خیلی از خدمات و به علت مشکلات پیرامون خرید حضوری (که شامل: گیر کردن در ترافیک، از دست دادن زمان که عنصری با ارزش به حساب می آید و …) عاقلانه است که به سراغ خرید حضوری نروید؛ ازاین رو بهترین چاره خرید اینترنتی بلیط است. حال برای خرید اینترنتی بلیط با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه می شوید که صدها سایت فروش آنلاین خدمات گردشگری و بلیط هواپیما وجود دارد که هر کدام از این سایت ها بنا به دلایلی مثل هزینه های تبلیغات، تعداد نیروی انسانی و حاشیه سود، قیمت های متفاوتی برای بلیط ها در نظر می گیرند و هر کدام رزرو بلیط هواپیما و تور را با قیمت های متفاوتی به کاربران و مخاطبان خود عرضه می کنند. اما مشکل اصلی اینجا به وجود می آید که آیا کاربران زمان کافی برای بازدید از تمام این سایت ها و انتخاب مناسب ترین و ارزان ترین بلیط و تور را خواهند داشت؟ آیا زمانی که شما بالاخره موفق به پیدا کردن پرواز مورد نظرتان شدید آن پرواز هنوز ظرفیت خالی دارد یا نه؟ و چندین مشکل دیگر که واقعاً کار را برای کاربران و گردشگران سخت و پیچیده می کند.
در اینجا متوجه می شویم که گاهی جستجو در گوگل به تنهایی مشکل ما را برطرف نمی کند و باید به دنبال چاره خلاق تر و بهتری بود. برای همین می خواهیم شما را با مفهوم مارکت پلیس آشنا نماییم چونکه سفرمارکت همانطور که از نامش میتوان حدس زد همانند بازاری عمل می کند که خدمات و محصولات آن فقط در حوزه گردشگری به حساب می آید.
ساز و کار مارکت پلیس به چه صورت است؟
مارکت پلیس (Marketplace) یکی از بهترین و کارسازترین مدل فروشگاه اینترنتی و کسب و کار اینترنتی در جهان و ایران است که در آن گروهی از فروشندگان و تأمین کنندگان در بستری یکپارچه (همانند بازار در مکانی حضوری) گرد هم می آیند و به عرضه محصولات و خدمات خود می پردازند و از سوی دیگر خریداران و مشتاقان دریافت خدمات در این بستر به دنبال محصول و خدمت مناسب خود می گردند. امروزه این نوع مدل کسب و کار طرفداران زیادی در جهان و ایران پیدا کرده است، دلیل اصلی آن هم به این خاطر است که سود تأمین کنندگان و هم مصرف کنندگان هر دو افزایش می یابد.
بازار گردشگری سفرمارکت چگونه کار می کند؟
با توجه به توضیحاتی که درباره ساز و کار مارکت پلیس دادیم عملکرد سفرمارکت هم همان عملکرد و سازو کار مارکت پلیس را دارد. به این صورت که وقتی شما بلیط هواپیمایی به مقصد داخلی و یا خارجی را مد نظر دارید، کافی است در مرحله اول مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را مشخص کنید سپس سفرمارکت در بین معتبرترین و موفق ترین آژانس های مسافرتی جستجو کرده و نتیجه را به صورت مقایسه ای و یکجا به شما نمایش می دهد. در نتیجه شما به جای گشتن در بین سایت های مختلف، همه قیمت ها و پروازها را در یک جا دیده، مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب می کنید. پس می توانیم این گونه به نتیجه برسیم که هم اکنون سفرمارکت یک موتور جستجو ویژه برای سفر خرید بلیط هواپیما به حساب می آید.
چگونه سفرمارکت بازار گردشگری ایران را بهبود می دهد؟
همانطور که قبلاً گفتیم سفر مارکت بازار مجازی بلیط هواپیما و تور مسافرتی است که در آن عرضه کنندگان مختلف در حوزه خدمات سفر، چون آژانس های مسافرتی و سایت های فروش بلیط هواپیما و رزرو تور محصولات و خدمات خویش را در آن عرضه نموده و با هم در تصاحب سهم بیشتری از بازار و جذب بیشترین تعداد مشتری، رقابتی پویا و سالم را تجربه می کنند. ازاین رو در این بستر این نوع رقابت ها بسیار هدفمندتر و موثرتر خواهد شد و این مورد باعث می شود که عرضه کنندگان و تأمین کنندگان بهره وری عملیاتی فرایندی خویش را افزایش بدهند تا بتوانند هزینه های خویش را کاهش داده و قیمت های کمتر و کمتری را به بازار پیشنهاد دهند. این مورد سبب می شود تا قیمت ها در بازار تعدیل شود و به سمت واقعی شدن حرکت نماید. تقریباً همه ما به این مورد آگاه هستیم که با این فرایند بیشترین کسانی که از وجود و حضور سفرمارکت بعنوان موتور جستجو و بازار مجازی بلیط هواپیما و سفر بهره می برند، مسافران، گردشگران و کاربران خرید اینترنتی بلیط هواپیما و تور هستند. چونکه بدین سان هم در زمان و هم در هزینه های سفرشان صرفه جویی می شود. و در نهایت همین سازکار و فرآیند در این بازار باعث می شود که بازار سفر در ایران در جهت هدفمندتر و هوشمندتر شدن، پیشرفت و رشد کند.
بهبود عرضه خدمات و تجربه ای متفاوت در وب سایت جدید سفرمارکت

حدود ۲ سالی می شود که سفرمارکت افتخار عرضه خدمات در حوزه گردشگری را به هموطنان خویش را دارد و به پاس قدردانی از کاربران همیشه همراه خود، با بهبود و به روزرسانی سایت تلاش در ایجاد تجربه ای بهتر و دلنشین تر را برای آنان به همراه دارد.
اکنون می توانید با رفتن به سایت سفرمارکت به سادگی و در زمان خیلی کم تری بلیط هواپیما و تور رزرو کنید. با عنایت به گزارشات و نظراتی که در مدت دوسال به دست تیم متخصص سفرمارکت رسیده است، این تیم با استفاده از به روز ترین تکنیک های برنامه نویسی جهان بهینه سازی سایت و UX و UI آنرا در جهتی پیش برده اند تا حرکت کاربران در سایت و به صورت بخصوص در صفحه های لندینگ بلیط هواپیما و در گام آینده، رزرو تور بسیار بهینه تر باشد تا کاربر تجربه بهتری کسب کند.
سفرمارکت امیدوار است در آینده ای نزدیک با کنترل ویروس کرونا و رشد و بهبود بیشتر خدمات خود بتواند رضایت کاربران را از خود ایجاد نماید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/12/12
21:26:25
0.0 / 5
967
تگهای خبر: ارز , بازار , تخصص , تكنولوژی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها