بازدید معاون عملیات بانكی از شعب استان قم بانك ایران زمین

بازدید معاون عملیات بانكی از شعب استان قم بانك ایران زمین رصد كالا: معاونت عملیات بانكی به اتفاق مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استان ها و محمدرضا سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مركزی و چهارمحال و بختیاری از شعب استان قم بازدید به عمل آوردند.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدرضا ادبی معاون عملیات بانكی در بانك ایران زمین ضمن بازدید از شعب استان قم و بررسی عملكرد شعبه با همكاران استانی صمیمانه در مورد مسایل روز بانكداری گفت وگو كرد.
وی در این دیدارها تصریح كرد: همه همكاران شعب در جهت تحقق اهداف سازمانی باید تمام توان خویش را معطوف برنامه ریزی، شناسایی بازار هدف و بازاریابی موثر كرده كه این مهم با همراهی و همگامی فرد فرد كاركنان، احساس مسئولیت و وجدان كاری امكان پذیر خواهد بود.
ادبی با اشاره به مهم ترین اصول خدمات بانكداری، جلب رضایت مشتریان را از اصول اساسی عنوان و از ضروریات یك شعبه پویا به وجود نیروهای جوان و تلاشگر اشاره و افق های روشن پیش رو را حاصل تلاش جمعی همكاران دانست.
وی در ادامه با بیان اهمیت تبیین راهكارهای جذب منابع ارزان قیمت فرصت برابر پیش رو را بسیار مهم عنوان و با بر شمردن ابزارهای موجود همچون ضمانت نامه، گشایش اعتبارات اسنادی، افتتاح حساب های قرض الحسنه و سایر خدمات الكترونیك، بر عدم جذب منابع متكی بر نرخ سود تاكید و خواهان تلاش بیشتر همكاران در این زمینه شد.1396/09/30
14:12:11
5.0 / 5
5010
تگهای خبر: بازار , بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها