طلبكاران پرونده پرهام یك گام دیگر به دریافت پولشان نزدیك شدند

طلبكاران پرونده پرهام یك گام دیگر به دریافت پولشان نزدیك شدند رصد كالا: گلستان رئیس كل دادگستری گلستان از مزایده اموال محكومان پرونده لیزینگ خودرو معروف به پرهام آزادشهر آگاهی داد.


هادی هاشمیان اظهار داشت: از محکومان این پرونده که مربوط به استان گلستان هستند، در مجموع ۱۴ ملک شناسایی و توقیف شده است.
وی ادامه داد: مزایده املاک انجام شد و بعد از واریز پول به حساب دادگستری، به زودی شاکیان این پرونده که مطالبه مال کرده اند به اجرای احکام دعوت و به نسبت طلب و میزان پول فروش املاک محکومان، پولشان پرداخت می شود.
این مقام ارشد قضایی استان با تاکید بر این که هیچ یک از شاکیان این پرونده که مطالبه مال کرده اند از قلم نخواهند افتاد، از شاکیان این پرونده خواست، تا زمانیکه اجرای احکام از آنان برای دریافت پولشان دعوت نکرده است، به دادسرا مراجعه نکنند.
وی اشاره کرد: در پرونده معروف به پرهام آزادشهر که رای آن پارینه در دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی استان صادر شد، ۲۵۰۰ شاکی از گلستان بودند که ۱۱۴ میلیارد تومان مال خودرا از دست داده اند.
به گزارش رصد کالا به نقل از دادگستری گلستان، هاشمیان اظهار داشت: بررسی مجدد فهرست اموال محکومان این پرونده و اجرای تشریفات قانونی مربوط به مزایده این املاک از علل طولانی شدن اعلان عمومی مزایده بود.
منبع:

1399/09/07
23:42:11
5.0 / 5
1177
تگهای خبر: اقتصاد , خودرو , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها