توقیف بزرگترین محموله قاچاق دام زنده به كشورهای حوزه خلیج فارس

توقیف بزرگترین محموله قاچاق دام زنده به كشورهای حوزه خلیج فارس به گزارش رصد كالا رئیس كل دادگستری استان هرمزگان از توقیف بزرگترین محموله دام زنده قاچاق به كشورهای حوزه خلیج فارس اطلاع داد.



به گزارش رصد کالا به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف بزرگترین محموله دام زنده قاچاق به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشف یک هزار و ۲۴۶ رأس دام در این رابطه اطلاع داد.
علی صالحی در تشریح جزئیات این خبر عنوان کرد: با دستور قضائی، سربازان گمنام امام زمان (عج) بعد از شناسایی یک باند قاچاق سازمان یافته دام در منطقه "رمچاه" این جزیره، نسبت به توقیف بزرگترین محموله دام زنده قاچاق اقدام نمودند.
صالحی با اشاره به اینکه اعضای این باند اقدام به نگهداری دام های زنده به منظور قاچاق می نمودند، خاطرنشان کرد: این احشام به صورت غیر مجاز در محل دپو، نگهداری و به منظور خروج غیر قانونی از کشور توسط شناورها، بارگیری و به کشورهای حاشیه خلیج فارس قاچاق می شدند.
وی همینطور ضمن اشاره به اینکه در جریان این عملیات مأموران مرزبانی و نیروی انتظامی هم مشارکت داشته اند تصریح کرد: با حضور دادستان عمومی و انقلاب قشم در محل و در نتیجه بازرسی انجام شده، بزرگترین محموله دام زنده قاچاق به کشورهای حوزه خلیج فارس، شامل یک هزار و ۲۴۶ رأس دام از نوع گوسفند و بز کشف و ضبط شد.
وی با اشاره به اینکه قاچاق دام ۷ زنده و مولد خسارات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور و تولید ملی وارد می نماید عنوان کرد: خوشبختانه با مبادرت به موقع دستگاه قضائی استان هرمزگان و عملیات ضربتی سربازان گمنام امام زمان (عج) به همراه مأموران مرزبانی، نیروی انتظامی و نیروی مقاومت بسیج، قاچاقچیان در تحقق نیات مجرمانه خود ناکام ماندند و از خروج این محموله بزرگ و پرارزش دام از مرزهای کشور و خسارات ناشی از آن جلوگیری شد.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در انتها تاکید کرد: یکی از مهمترین مسائلی که ریاست محترم قوه قضائیه هم همواره بر آن تاکید دارند، مبارزه جدی با پدیده قاچاق است که این مهم با جدیت پیگیری می شود و بدین منظور دستگاه قضائی با تمام توان و بدون بخشایش با قاچاقچیان برخورد خواهد نمود.

1399/09/02
09:48:08
5.0 / 5
1713
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها