كمك محسن چاوشی به آزادی ۲۰ زندانی مالی

كمك محسن چاوشی به آزادی ۲۰ زندانی مالی به گزارش رصد كالا همدان مدیرعامل انجمن پشتیبانی از زندانیان شهرستان اسدآباد از آزادی ۲۰ زندانی مالی این شهرستان از آغاز سال تابحال با كمك خواننده مطرح كشور اطلاع داد.


سلطان هادی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: ۲۰ زندانی مالی شهرستان در مجموع با بدهی ۱۲۵ میلیون تومان در حبس بودند که سال جاری با موافقت رئیس دادگستری توانستیم با کمک و همت بلند «محسن چاووشی» خواننده معروف پاپ کشور از راه اینستاگرام او برای فراخوان به خیرین به منظور شرکت در این امر خیرخواهانه نسبت به آزادی این تعداد زندانی مالی اقدام نماییم.
وی خاطرنشان کرد: محسن چاووشی علاوه بر کمک به آزادی ۲۰ زندانی مالی از راه صفحه اینستاگرامی خود و فراخوان خیرین برای کمک به این زندانیان، ناجی پنج زندانی اسدآبادی محکوم به اعدام امسال بوده است که بعضی از این زندانیان ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون بابت پرداخت دیه دارای مشکل بودند.
مدیرعامل انجمن پشتیبانی از زندانیان شهرستان اسدآباد یاد آور شد: با تأمین دیه این تعداد افراد محکوم به اعدام هم اکنون رضایت طرف اعدامی گرفته و دیه فرد واریز شده است.
وی با اشاره به اینکه انجمن پشتیبانی از زندانیان شهرستان ۱۵۰ خانوار زندانی نیازمند اسدآباد را تحت حمایت خود دارد و زیرنظر سازمان زندان ها در حال فعالیت است، اظهار داشت: کمک های معیشتی و تحصیلی همچون کمک های این انجمن به خانواده های زندانی دارای پرونده در انجمن بوده و علاوه بر آن درصورتی که هر یک از خانواده های زندانی نیاز به گزارش به واسطه درخواست هر یک از دستگاههای حمایتی همچون کمیته امداد باشند بدون تردد به استان و رفت و آمد با عنایت به وصل بودن انجمن به دیتا کارهای آنها انجام می شود.1399/08/14
14:22:27
5.0 / 5
1586
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها