یك مقام مسوول خبر داد:

هدف گذاری تولید ۱۲ میلیون دستگاه لوازم خانگی

هدف گذاری تولید ۱۲ میلیون دستگاه لوازم خانگی مدیر دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت اظهار داشت: پارسال بیشتر از ۹ میلیون دستگاه لوازم خانگی كوچك و بزرگ در كشور تولید شد و هدف گذاری سال جاری بر رسیدن این رقم به۱۲ میلیون دستگاه است.


به گزارش رصد کالا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، کیوان گردان در آئین انعقاد قرارداد بین شرکت های نیکسان و سوزوکی که در شهر صنعتی کاوه انجام شد، با اشاره به سیاست وزارت صمت اظهار داشت: وزارت صنعت، معدن و تجارت پیرو سیاست اقتصاد مقاومتی و سیاست های دولت، مسیری را برای توسعه صنعت پیشبینی کرده است و با تمام توان برای رشد و توسعه حرکت خواهیم کرد.
وی افزود: در این راستا از خردادماه سال ۹۷ تا به امروز برپایه سیاست های پشتیبانی از تولید، در اوج تحریم ها ورود لوازم خانگی به داخل را ممنوع کردیم.
مدیر دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت اضافه کرد: الان ۵۰۰ واحد تولیدی در سطح کشور با گردش مالی سالیانه ۶ میلیارد دلار در حوزه تولید لوازم خانگی فعالیت دارند. پارسال بیشتر از ۹ میلیون دستگاه لوازم خانگی کوچک و بزرگ در کشور تولید شد و هدف گذاری سال جاری بر رسیدن این رقم به ۱۲ میلیون دستگاه است.
افزایش ۳۷ درصدی تولید لوازم خانگی در ۵ ماهه امسال
وی با اشاره به اینکه در ۵ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در تولید لوازم خانگی ۳۷ درصد رشد داشته ایم، اظهار نمود: باتوجه به جهش تولید لوازم خانگی در بعضی واحدهای تولیدی، احتیاج به مواد اولیه بیشتر شده است و ما در وزارت صنعت برپایه خودباوری و عزمی که در جوانان و مدیران صنایع وجود دارد در راه توسعه و بالندگی صنعت حرکت می نماییم و اجازه نمی دهیم صنایع ما کمبود مواد اولیه را احساس کنند.

1399/07/11
20:59:41
5.0 / 5
1436
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , دستگاه , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها