با ساخت محصول جدید سایپا

نگاه مردم نسبت به صنعت خودرو تغییر می كند

نگاه مردم نسبت به صنعت خودرو تغییر می كند به گزارش رصد كالا كارشناس اقتصاد مركز ملی رقابت اظهار داشت: بازار خودروی ایران به خودرو های جدید و به روز نیاز دارد. بدین سبب طراحی و تولید محصول جدید سایپا (شاهین) می تواند دراین زمینه كمك نماید.


به گزارش رصد کالا به نقل از مهر به نقل از سایپا، سمیرا غلامی، درباره ورود خودرو جدید سایپا و اینکه شاهین تا چه حد می تواند بر بازار خودرو و حتی تولیدات این صنعت اثر بگذارد، اظهار داشت: بنظر می رسد شاهین بتواند تغییرات مناسبی را در بازار خودرو ایجاد کند، البته این تأثیرگذاری را نمی توان در کوتاه مدت دید و به جهت اینکه بازار خودرو با ورود محصول جدید با تغییرات مواجه شود، نیاز به زمان دارد.
وی با اعلان اینکه در بلندمدت تأثیر حضور خودرو شاهین در بازار بیشتر خواهد شد، اظهار داشت: اگر شاهین به جهت کیفیت و قیمت مناسب باشد، می تواند نیاز بسیاری از شهروندان را پوشش دهد و این همان خواسته ای است که بارها در مورد تنوع محصولات خودرویی عنوان می شود.
این کارشناس اقتصاد مرکز ملی رقابت اضافه کرد: طراحی و تولید خودرو شاهین بیان کننده آن است که گروه خودروسازی سایپا نسبت به سایر شرکت های خودروسازی موفق عمل کرده و می تواند قسمتی از تقاضاهای موجود بازار را پاسخ دهد.
وی گفت: محصول شاهین به جهت کیفیت، ظاهر و مباحث فنی قابل قبول است بنا بر این شرکت های خودروسازی باید تمام اهتمام و تلاش خودرا انجام دهند تا خودروهایی که مردم انتظار دارند طراحی و تولید شود؛ طی این سال ها کمتر شاهد تولید خودرو های جدید داخلی بودیم.
غلامی با اعلان اینکه گروه خودروسازی سایپا پراید را کنار گذاشت و این اتفاقی مثبت برای صنعت خودروی داخلی است، اشاره کرد: صنعت خودرو ایران همیشه با پراید قضاوت می شد حال با کنار گذاشتن آن نگاه ها به مرور نسبت به این صنعت تغییر خواهدنمود.
وی اظهار داشت: زمانی که مردم با خودرو شاهین و قابلیت های آن آشنا گردند، صنعت خودرو جان می گیرد و حاشیه هایی که در مورد این حوزه وجود دارد از بین خواهد رفت. کیفیت خودرو برای مردم اهمیت زیادی دارد پس سایپا باید تمام تلاش خودرا انجام دهد تا خودرو کیفی به مردم تحویل دهد. در این صورت مردم هم به صنعت خودرو و پتانسیل هایی که در این عرصه وجود دارد اعتماد خواهند کرد.


منبع:

1399/07/11
13:53:19
5.0 / 5
2019
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها