مراحل چاپ كتاب توسط ۷۲۴ چاپ چگونه انجام می شود؟

مراحل چاپ كتاب توسط ۷۲۴ چاپ چگونه انجام می شود؟ رصد كالا: 724 چاپ بعنوان نخستین سیستم خودكار محاسبه آنلاین هزینه چاپ كتاب تمامی نیازهای شما را از محاسبه آنلاین قیمت چاپ تا مراحل دریافت مجوز چاپ و انتشار و... رایگان در اختیار شما قرار می دهد.به گزارش رصد کالا به نقل از مهر، آیا می دانستید برای چاپ کتاب باید چه مراحلی را طی کنید، آیا می دانید عوامل تاثیر گذار در هزینه چاپ کتاب کدامند، آیا در جستجوی هزینه و قیمت های چاپ کتاب خود می باشید، آیا برای بدست آوردن قیمت چاپ کتاب خود وقت کافی برای مراجعه حضوری و یا تلفنی به چاپخانه ها را ندارید؟
۷۲۴ چاپ بعنوان کامل ترین سیستم خودکار محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب در خدمت شما می باشد تا تمامی نیازهای شما را از مرحله اول یعنی محاسبه آنلاین قیمت چاپ کتاب، تا مراحل دریافت مجوز چاپ و انتشار، چاپ و صحافی کتاب شما و تحویل آن به صورت رایگان در تمامی نقاط کشور برطرف نماید. برای ورود به سایت ۷۲۴ چاپ می توانید به دو روش اقدام کنید؛ ۷۲۴ چاپ را در گوگل سرچ کنید و یا به صورت مستقیم وارد نشانی ۷۲۴chap.com شوید.
بعد از این که هدفتان را از چاپ کتاب مشخص کردید حالا می بایست مطالب خودرا جمع آوری و آنرا ارائه دهید، اگر هدف شما از چاپ کتاب تالیف نگارش است در این حالت بر طبق دانش و تحقیقاتی که دراین زمینه کسب کرده اید آغاز به نگارش کتاب خود می کنید البته شما می توانید در زمان نگارش از اندیشه های افراد دیگر نیز استفاده کنید.
برخی افراد هیچ گونه پژوهش و یا تحقیق برای چاپ کتاب انجام نداده اند و هدف آنها از چاپ تنها ترجمه می باشد که دلیل آن می تواند علاقه به جمع آوری مطالب از سایر کتب و مقالات باشد.
در نهایت پس از تعیین هدف خود، نوشتن را آغاز می کنید اما لازم است که بدانید تنها نوشتن نمی تواند برای چاپ کتاب کافی باشد درحقیقت نوشتن پس از تعیین هدف دومین گام، چاپ یک کتاب به شمار می آید پس از این که نوشتن شما به انتها رسید از نظر نگارش و سایر دستورالعمل های مربوط بررسی و ویرایش می شود، پس می توان که پروسه چاپ کتاب با ۷۲۴ چاپ، به صورت مرحله ای انجام می شود و در ضمن این مراحل تمامی ایرادات علمی و یا نگارشی مطالبی را که شما نوشته اید برطرف می شود. مراحل چاپ کتاب توسط ۷۲۴ چاپ * فرستادن فایل یا کتاب نوشته شده توسط شما به انتشارات * بررسی دقیق فایل برای رفع ایرادات علمی و نگارشی * بستن قرارداد، که بر طبق این قرار داد هزینه چاپ کتاب و همین طور سایر موارد مانند ویراستاری- طرح جلدو… مشخص می گردد و به امضای طرفین می رسد. * دریافت ISBN یا شابک که همان شماره استاندارد بین المللی برای کتب است (لازم است بدانید هر کتابی شابک مخصوص به خودرا دارد). * دریافت فیپا که منظور همان لیست نویسی پیش از انتشار کتاب است. * ستاندن مجوز لازم برای انتشار کتاب توسط وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی * ارسال فایل نهایی به چاپخانه و در نهایت صحافی
۷۲۴ چاپ، چه عواملی را در هزینه چاپ کتاب موثر می داند؟ * تعداد و اندازه صفحات
به این نکته توجه داشته باشید که پس از بررسی کتاب شما (ویراستاری- صفحه آرایی و…) این امکان وجود دارد که تعداد صفحات کمتر و یا حتی در مواردی بیشتر شود. * قطع کتاب
اگر در نوشته شما عکس و نمودار و یا جداول زیادی وجود دارد می بایست برای تنظیم متن و جداول و نمودارها و قرارگیری درست آنها به صورت پشت سرهم کتاب باید در قطع وزیری چاپ شود و اگر متن شما دارای اشکال و نمودارهای کمتری باشد برای چاپ از قطع رقعی استفاده می شود. * تیراژ کتاب
تیراژ یک دیگر از عوامل موثر در هزینه چاپ کتاب است، که چه کتاب در حد ۲۰ جلد و یا بیشتر چاپ شود یا حتی فقط یک جلد، تیراژ به یک میزان در هزینه چاپ کتاب می تواند موثر باشد. * چگونگی تحویل کتاب های چاپ شده
پس از طی مراحل مختلف و ستاندن مجوزهای قانونی، خودتان می توانید تعیین کنید که نخستین چاپ کتاب خودرا چگونه تحویل بگیرد که این مورد نیز در هزینه تمام شده برای چاپ تاثیر می گذارد.
از این رو می توان اظهار داشت که دریافت مجوزها، چاپ کتاب، صفحه آرایی و طراحی روی جلد مواردی هستند که در محاسبه هزینه نهایی برای چاپ کتاب در نظر گرفته می شوند.
محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب به چه صورت است؟
ممکن است بخواهید پیش از چاپ نهایی کتاب، در مورد هزینه های تمام شده برای آن اطلاعاتی را کسب کنید بدین جهت ۷۲۴ چاپ، بوسیله سامانه محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب این دغدغه را برای مشتریان خود از بین برده است.
این سامانه تمامی سوالاتی را که ممکنست برای شما درباب هزینه چاپ کتاب وجود آمده باشد را پاسخگو بوده و شما را دراین زمینه راهنمایی می کند مهم ترین خدماتی که توسط این سامانه به مشتریان ارائه می شود به قرار ذیل است؛ * محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب و ارائه پیش فاکتور
یکی از مهم ترین و در خور توجه ترین خدمات ارائه شده ۷۲۴ چاپ، محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب است.
سیستم آنلاین با در نظر گرفتن مواردی چون قطع کتاب که می تواند به صورت رحلی، خشتی، رقعی و.. باشد، تعداد صفحات کتاب و همین طور جنس کاغذ، نوع چاپ و… هزینه چاپ کتاب شمارا محاسبه کند، لازم به ذکر است که این سامانه هزینه تمام شده را به صورت کاملاً دقیق اعلام می کند بدین جهت می توانید با خیالی آسوده کلیه محاسبات خودرا از ۷۲۴ چاپ بخواهید.
۷۲۴ چاپ، بعد از دریافت اطلاعات لازم درباب چاپ کتاب از مشتری، و محاسبه آنلاین تمامی هزینه های مورد نیاز برای چاپ کتاب و بمنظور جلب اعتماد مشتری از محاسبه دقیق، پیش فاکتوری را با ذکر تمامی هزینه هایی که در چاپ کتاب دخالت دارند ارائه می دهد. این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/07/07
13:42:44
5.0 / 5
2208
تگهای خبر: خدمات , سایت , قیمت , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها