مدیركل پزشكی قانونی استان مطرح كرد:

كمبود امكانات در پزشكی قانونی استان تهران

كمبود امكانات در پزشكی قانونی استان تهران به گزارش رصد كالا از تهران مدیركل پزشكی قانونی استان تهران اظهار داشت: پزشكی قانونی در استان تهران به خصوص در بخش نیرو و امكانات با محدودیت هایی مواجه می باشد كه انتظار داریم پزشكی قانونی در تصمیم گیری ها و اختصاص اعتبارات، امكانات و نیروی انسانی ویژه دیده شود.


مهدی فروزش ظهر پنجشنبه ۳ مهرماه در نشست بررسی مشکلات پزشکی قانونی شهرستان قرچک بیان نمود: وظیفه پزشکی قانونی بسیار حساس بوده و نقش این اداره در حفظ امنیت بسیار اثرگذار و مهم می باشد، اما با همه این موارد جزو مظلوم ترین دستگاه ها محسوب شده و متأسفانه در ردیف آخر تخصیص اعتبارات قرار می گیرد.
وی افزود: به صورت متوسط سالیانه در استان تهران ۲۴۰ هزار پرونده در پزشکی قانونی بررسی می شود. ۵۵ درصد کل پرونده های کشور در کمیسیون پزشکی استان تهران رسیدگی می شود.
وی تصریح کرد: در شهرستان قرچک با وجود حمایت های فرماندار و دیگر مسؤلان شهرستانی، این اداره به لحاظ تجهیزات سخت افزاری دارای مشکلاتی است که درخواست داریم همچون گذشته برای رفع مشکلات این اداره که جزو الزامات اساسی هر منطقه است اهتمام کافی وجود داشته باشد.
خدمات پزشکی قانونی قرچک ارتقا می یابد
فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: خدمات پزشکی قانونی قرچک با حمایت های اداره کل مربوطه و کمک های شهرستانی به منظور عرضه خدمات بهتر به مردم ارتقا می یابد.
بهمن خطیبی هم در نشست با مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اظهار داشت: قرچک از نوپاترین شهرستان ها در استان تهران بوده و تابحال هم دولت تمام توان خویش را برای عرضه خدمات حداکثری به مردم این منطقه به کار گرفته و شهرداری و شورای اسلامی شهر هم تا کنون کمک های بسیاری به ادارات داشته اند.
وی افزود: قرچک جزو محروم ترین شهرستان ها در استان تهران است و ضعف ساختار اداری و فضای فیزیکی مشکلات خیلی از ادارات این منطقه است.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک تصریح کرد: پزشکی قانونی این شهرستان دهه فجر سال ۹۷ به صورت موقت در مکانی در دارالشفاء کار خویش را شروع کرد و با کمترین امکانات مشغول خدمات رسانی است.
فرماندار شهرستان قرچک اضافه کرد: از اداره کل پزشکی قانونی خواستاریم تا حد توان به مشکلات رسیدگی کند و شرایط و جمعیت این منطقه را در تخصیص امکانات مدنظر قرار دهد.
خطیبی در انتهای سخنان خود تصریح کرد: ما هم در شهرستان آنچه در توان داریم حمایت و کمک خواهم کرد تا خدمات این اداره گسترش و ارتقا یابد.
منبع:

1399/07/04
12:08:02
5.0 / 5
1553
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها