با حضور مسئولان

قرعه كشی پنجمین طرح فروش سایپا انجام شد

قرعه كشی پنجمین طرح فروش سایپا انجام شد قرعه كشی پنجمین طرح فروش سایپا امروز در مراسمی با حضور قائم مقام مدیرعامل سایپا انجام شد؛ اسامی منتخبان ساعت ۱۲ ظهر فردا اعلام خواهد شد.به گزارش رصد کالا به نقل از مهر، مجید باقری، قائم مقام گروه خودروسازی سایپا در پنجمین مرحله از قرعه کشی پیش فروش خودرو های سایپا اظهار داشت: تابحال ۴ مرحله از این قرعه کشی برگزار شده که در اولین مرحله طرح فروش فوری سه ماهه، در مراحل دوم و سوم طرح پیش فروش یک ساله و در مرحله چهارم طرح پیش فروش مشارکت در تولید انجام شد. امروز هم دومین مرحله از طرح پیش فروش مشارکت در تولید و پنجمین مرحله قرعه کشی های پیش فروش خودرو های سایپا است.
وی اضافه کرد: قرار بود بعد از قرعه کشی طرح فوری تحویل سه ماهه که در تاریخ ۱۷ خرداد برگزار شد، از ۱۷ شهریور خودرو ها به مردم تحویل شود، ولی از امروز تحویل خودرو های فروش سه ماهه شروع شده که نشان داده است زودتر از موعد مقرر در قراردادها در حال تحویل خودرو ها به مردم هستیم.
وی با اعلان اینکه طرح های مختلف و متوالی عرضه خودرو برای کنترل بازار انجام داده ایم، اضافه کرد: برنامه امروز آخرین طرح از مجموعه قرعه کشی های سایپا است و فعلاً برنامه ای برای فروش خودرو نداریم.
قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش خودرو اظهارداشت: برنامه ما این است که سایپا دیگر خودروی معوقه نداشته باشد.
باقری درباره مراسم امروز خاطرنشان کرد: امروز قرعه کشی مجموعاً ۸۳ هزار و ۸۷۱ نفر برای چهار محصول کوئیک با ۴۱ هزار و ۷۱۰ ثبت نامی، کوئیک آر با ۳۴ هزار و ۸۴۱ ثبت نامی، وانت ۱۵۱ آپشنال با ۳ هزار و ۳۰۷ ثبت نامی و وانت ۱۵۱ معمولی با ۴ هزار و ۷۸ ثبت نامی برگزار می گردد که از هر ۱۰ متقاضی یک نفر انتخاب می شود.
وی درباره تولید ساینا اس اظهار داشت: تولید این خودرو پس از عید غدیر شروع می شود و خودرو ها را زودتر از موعد مذکور در قرارداد به مردم تحویل می دهیم.
باقری در مورد خودروی شاهین هم اظهار داشت: طراحی و تولید این خودرو در بخش مهندسی سایپا به خوبی در حال پیشرفت است و قطعا اعلام می کنم که شاهین در موعد مقرر تحویل خواهد شد.
قائم مقام مدیرعامل سایپا در مورد نرخ شاهین هم اظهارداشت: هم اکنون با اعضای شورای رقابت در حال نهایی کردن قیمت شاهین هستیم، ولی هنوز تعیین قطعی نشده ولی به متقاضیان و ثبت نام کنندگان شاهین قول می دهیم که اولویت انتخاب تیپ انواع خودرو های شاهین با افرادی باشد که ثبت نام کرده اند و بر مبنای بضاعت مالی خود تیپ های مختلف شاهین آپشنال را انتخاب خواهند کرد.
باقری تاکید کرد: احتمالاً در زمستان یا حتی پیش از آن خودروی شاهین به بازار عرضه می شود.
قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش خودرو اضافه کرد: اسامی برگزیدگانی که در مراسم قرعه کشی امروز انتخاب می شوند، ساعت ۱۲ ظهر فردا در وبسایت سایپا اعلام می شود. برگزیدگان ۷۲ ساعت فرصت تکمیل وجه دارند. اگر تکمیل وجه انجام نشود، از میان ۴ هزار نفر رزرو که امروز انتخاب خواهند شد، یک نفر جایگزین می گردد.
به گفته وی، قرعه کشی به دو روش دستی و اپلیکیشن انجام می شود.
منبع:

1399/05/11
15:14:14
5.0 / 5
1985
تگهای خبر: بازار , تولید , خودرو , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها