گزارش ۱۰۰ روزه بانك ملی ایران

پرداخت بیش از ۲۸۳ هزار فقره تسهیلات قرض ­الحسنه

پرداخت بیش از ۲۸۳ هزار فقره تسهیلات قرض ­الحسنه رصد كالا: بانك ملی ایران در ۱۰۰ روز گذشته ۲۸۳ هزار و ۴۵۲ فقره تسهیلات قرض ­الحسنه در بخش ­های مختلف پرداخت كرده است.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك ملی ایران، در این دوره، هشت هزار و ۱۲۲ میلیارد و ۴۹۸ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در ۷۷ هزار و ۷۷۶ فقره از محل بند ج تبصره ۱۶ قانون بودجه امسال پرداخت شده است.

همچنین این بانك ۱۷ هزار و ۷۷۳ فقره تسهیلات خوداشتغالی به ارزش دو هزار و ۸۲۵ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال و دو هزار و ۷۷ فقره تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی به ارزش ۱۶۵ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال از محل بند د تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۶ تا سقف فردی ۲۰۰ میلیون ریال به مددجویان معرفی شده از جانب كمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی اختصاص داده است. تسهیلات بانك كارگشایی هم در ۱۰۰ روز گذشته بالغ بر ۱۶۶ هزار و ۵۸ فقره به ارزش یك هزار و ۱۲۳ میلیارد و ۸۹۲ میلیون ریال بوده است.

بانك ملی ایران ۳۶۴ میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری در ۱۴ هزار و ۵۴۷ فقره و پنج میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه بخش درمان و بیماری در ۲۶۲ فقره پرداخت كرده است.

پرداخت یك میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه مسكن و ۷۱۸ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه دانشجویان از دیگر اقدامات تسهیلات دهی این بانك در مدت مذكور بوده است.
1396/09/14
12:37:55
5.0 / 5
4649
تگهای خبر: ارز , بانك , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها