افت قیمت ها در بازار سبزی و صیفی ثبات نرخ میوه

افت قیمت ها در بازار سبزی و صیفی ثبات نرخ میوه به گزارش رصد كالا صدا و سیما نوشت: رئیس اتحادیه بارفروشان از كاهش ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومانی قیمت انواع صیفی و ثبات قیمت میوه های پرمصرف در میدان مركزی تره بار اطلاع داد.


مصطفی دارایی نژاد در گفتگوی تلفنی درباره قیمت انواع صیفی و سبزی پرمصرف در بازار اظهار داشت: فلفل شیرین از ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰، فلفل تند ریز از ۳۵۰۰ تا ۶۵۰۰ تومان، بادمجان دلمه ای از ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰، بادمجان قلمی از ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، پیاز زرد از ۱۵۰۰ تا ۲۷۰۰، پیاز شیری ۲۰۰۰ تا ۳۲۰۰، فلفل دلمه ای سبز ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، كاهو پیچ سالادی ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، كدو مسمایی ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار تومان، گل كلم ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰، كرفس ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، گوجه فرنگی از ۳۰۰۰ تا ۵۵۰۰، كدو حلوایی از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰، شلغم از ۱۰۰۰ تا ۲۳۰۰، چغندر بورش از ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰، كلم سفید از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰، كلم قرمز از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، لوبیا سبز از ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰، هویج از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰، سیب زمینی از ۱۸۰۰ تا ۳۵۰۰، سبزی خوردن ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ و سبزی جور ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان فروخته می شود. وی ادامه داد: قیمت سیر خشك در این هفته از ۸۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰، لیمو ترش سنگی از ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ و لیمو ترش میناب از ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ تومان عرضه می شود.
رئیس اتحادیه بار فروشان افزود: انار از ۴۰۰۰ تا ۸۵۰۰، گلابی بیروتی از ۹۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰، گلابی شاه میوه از ۱۰۰۰۰ تا ۱۹۰۰۰، ​ هلو هسته جدا از ۴۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان، سیب گلاب پاییزه از ۳۰۰۰ تا ۷۰۰۰، سیب لبنانی زرد از ۳۰۰۰ تا ۶۵۰۰ تومان، ​سیب لبنانی قرمز از ۳۰۰۰ تا ۶۵۰۰، ​خیار رسمی از ۳۵۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان، خیار گلخانه ای از ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰، انگور شاهرودی از ۳۵۰۰ تا ۵۵۰۰، انگور بی دانه قرمز از ۹۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰، انگور بی دانه زرد از ۵۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰، انگور مهری از ۳۵۰۰ تا ۵۵۰۰، خربزه از ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰، كیوی از ۵۰۰۰ تا ۹۰۰۰، نارنگی انشو از ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰، نارنگی تخم ژاپنی از ۳۵۰۰ تا ۶۵۰۰، موز ۹۵۰۰ تا ۱۰۵۰۰ تومان، به از ۷۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان، پرتقال ناول جنوب از ۷۰۰۰ تا ۹۰۰۰، ​خرمالو شمال از ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان، ​خرمالو كرج از ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان، هندوانه از ۴۰۰ تا ۱۱۰۰ تومان عرضه می شود. دارایی نژاد اضافه كرد: پسته تازه از ۴۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ تومان عرضه می شود. ۲۲۶۲۳۱


منبع:

1398/08/22
19:27:46
5.0 / 5
4297
تگهای خبر: بازار , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها