تداوم شعار ایران كیش در امتداد حفظ محیط زیست و كاهش رول

تداوم شعار ایران كیش در امتداد حفظ محیط زیست و كاهش رول رصد كالا: ایران كیش شعار خودرا در حوزه خدمات پرداخت الكترونیك در امتداد حفظ محیط زیست و كاهش استفاده از كاغذ رسیدهای تراكنش دستگاه های كارتخوان ادامه می دهد.


به گزارش رصد كالا به نقل از مهر، كاهش اندازه رسیدهای كاغذی كه توسط پایانه های فروش برای خریداران چاپ می شود، ایجاد گزینه تمایل پذیرندگان به چاپ رسید دوم بر روی اپلیكیشن پایانه های فروش و به روزآوری اپلیكیشن كلیه پایانه های فروش شركت، در دستور كار قراردادن پروژه حذف رسید پایانه های فروش و ارائه رسید پرداخت الكترونیك به مشتریان، توسعه بیشتر ابزار موبایل پوز برای مشتریان كه آنها را بوسیله صدور رسید الكترونیك بی نیاز از چاپ رسید كاغذی می كند، توسعه اپلیكیشن پرداخت پات بعنوان ابزار خریدی جایگزین پایانه های فروش همچون این اقدامات هستند.
تمركز بر محصولاتی مانند هم پاتMPOS (ایران كیش )به عنوان نسخه كارتخوان فروشگاهی كه بوسیله اتصال به موبایل یا تبلت و... امكان انجام تراكنش بانكی به وسیله آن ایجاد می شود و ارتقا و افزایش امكانات گوناگون به اپلكیشن پات بعنوان نرم افزار پرداخت الكترونیك همچون اقداماتی است كه ایران كیش در ماه های اخیر انجام داده است كه یكی از فواید آن حذف رسیدهای كاغذی تراكنشی است.


منبع:

1398/08/13
18:34:06
5.0 / 5
4195
تگهای خبر: بانك , خدمات , خرید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها