باغ كتاب، منحصربه فردترین كتاب فروشی خاورمیانه

باغ كتاب، منحصربه فردترین كتاب فروشی خاورمیانه به گزارش رصد كالا اگر یك كودك در خانواده دارید و می خواهید برای اوقات فراغت و تفریحاتش برنامه ریزی كنید، بهتر است باغ كتاب تهران را هم در فهرست برنامه های خود قرار دهید.به گزارش رصد كالا به نقل از مهر، نابرو، راهنمای گردشگری در ایران، باغ كتاب تهران را منحصربه فردترین كتاب فروشی ایران و خاورمیانه معرفی می كند. مكانی كه خدمات فرهنگی متفاوتی چون سینما، باغ علم كودك، باغ علم نوجوان را در خود جای داده است. معماری و هر آنچه كه در این مكان طرح ریزی شده است همگی جذابیت بصری فوق العاده ای دارد كه تا مدت ها هر فردی را با خود درگیر می كند. شعار باغ كتاب تهران «كشف كن، تجربه كن، یاد بگیر» است. شعاری كه به خوبی مبین روح ساكن در باغ كتاب است.
باغ كتاب تهران مجموعه ای سه طبقه ای است كه در دل آن بخش های مختلفی طراحی شده است. تقسیم بندی در آن برپایه بلوك است و در مجموع ۴ بلوك دارد، نامهای بلوك ها عبارتند از: بلوك A بهارستان، بلوك B خیالستان، بلوك C نگارستان، بلوك D سروستان. هر بلوك به بخش خاصی می پردازد. بلوك A یا همان بلوك بهارستان، برای كودكان و نوجوانان طراحی شده است.

شما می توانید با رفتن به وب سایت نابرو اطلاعات جامعی در مورد بلوك های مختلف این مجموعه فرهنگی بدست آورید.
اما پارك آب و آتش كه یكی از جدیدترین پارك های شهر تهران است هم می تواند گزینه دیگری برای تفریح شما و كودكانتان در شهر تهران باشد. پاركی كه فضایی متفاوت و مدرن دارد و همه روزه به خصوص در فصول گرم سال، تعطیلات و در ساعات پایانی روز میزبان تعداد زیادی از گردشگران است.
این پارك دارای زمین اسكیت و بوفه و كافه و رستوران است. همینطور در پارك آب و آتش یك آمفی تئاتر هم قرار دارد. یك فانوس دریایی بوستان آب و آتش را از بوستان بنادر جدا می كند كه می توانید نماهای زیبایی از پارك و پل طبیعت و شهر تهران را ببینید.

فودكورت راه چوبی پارك آب و آتش كه نزدیك پل ابریشم و در نزدیكی یكی از فانوس های دریایی پارك قرار گرفته است، از مجموعه رستوران های متفاوتی برای ذائقه های مختلف تشكیل شده است. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/06/27
14:36:09
5.0 / 5
4348
تگهای خبر: خدمات , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها