برنامه های ویژه برای ارائه محصول در بستر IPG

برنامه های ویژه برای ارائه محصول در بستر IPG رصد كالا: برنامه های ویژه ای برای ارائه محصول در بستر IPG از طرف ایران كیش در نظر گرفته شده است.به گزارش رصد كالا به نقل از مهر، بهزاد علیپور معاون فناوری اطلاعات ایران كیش در بیست و پنجمین نمایشگاه الكامپ با اشاره به این خبر اظهار داشت: با عنایت به زمینه هایی كه برای استارت آپ ها و همین طور دیجیتال ماركت ها و فروش الكترونیكی وجود دارد، تمركز بیشتری دراین بستر خواهیم داشت.
وی با اشاره به اینكه دراین نمایشگاه ایران كیش با ارائه نرم افزار پات و تمامی خاصیت ها و مزایای آن حضور یافته است اظهار داشت: انواع دستگاه های POSوPCPOSوMPOS و صندوق فروشگاهی را در این نمایشگاه در نسخه هایی با كیفیت بهتر عرضه كرده ایم.
علیپور بااشاره به اینكه امسال در غرفه ایران كیش محصولات ایران كیش با ارتقای كیفیت عرضه شده اند اظهار داشت: ایجاد زیر ساخت های جدید برای آنكه بتوان كیفیت محصولات، نحوه ارائه خدمات و نحوه مدیریت بر پیشرفت پروژه های جدید و فعلی را از لحاظ فاكتورهای مختص به حوزه آی تی بهبودبخشید در نظر گرفته شده است. همین طور در زمینه ارائه خدمات و SLAتلاش می نماییم كه پایداری و حفظ بهتری برای محصولات و خدمات شركت داشته باشیم با در نظر گرفتن این كه شركت ایران كیش یك شركت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات است، این اتفاق می تواند در رضایت مندی مشتریانمان تأثیر بسیار خوبی داشته باشد.
وی اظهار نمود: خبرهای خوبی درارتباط با پات داریم و در صندوق فروشگاهی با فروشگاه های زنجیره ای بزرگ گفتگوهایی شده است كه اخبار آنرا واحد توسعه بازار و معاونت كسب و كارهای نوین خواهد داد. ازلحاظ فنی، روی صندوق فروشگاهی چه درحوزه نرم افزاری و سخت افزاری كارهای مثبتی انجام شده است كه با سیستم های پرداخت ما قابل عرضه است.
معرفی ۵ برنده ۱۰ میلیون تومانی جشنواره سمپاتی در الكامپ
شنبه ۲۹ تیرماه در نمایشگاه الكامپ ۵ برنده ۱۰ میلیون تومانی یكی از مراحل جشنواره سمپاتی مشخص می شوند.
شهره آقابابایی، معاون كسب و كارهای نوین شركت كارت اعتباری ایران كیش ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ایران كیش امسال با محوریت پات در نمایشگاه الكامپ حضور یافته وتلاش می كند تا هم، پات را معرفی نماید و هم نقطه نظراتی كه سایرین دراین نمایشگاه درباره پات دارند را دریافت كند.
وی با اشاره به اینكه امسال نیز سرویس های جدیدی برای پات در نظرگرفته شده است اظهار داشت: دو كمپین و جشنواره برای پات در حال برگزاری است. كمپین سمپاتی و كمپین معرفی پات و شارژ كیف پول. مزیت ارزشمندی كه در طرح سمپاتی است اینكه بوسیله تراكنش و شارژمی توانید امتیاز كسب كنید و در قرعه كشی ۱۰ میلیون تومانی و همین طور ۱۰۰ میلیون تومانی این طرح شركت كنید، از طرفی هر كس كه پات را به دیكران معرفی نماید به ازای هر معرفی كیف پولش شارژمی شود. درهمین رابطه درروز شنبه بیست و نهم تیرماه غرفه ایران كیش در نمایشگاه الكامپ -سالن خلیج فارس ۵ برنده جایزه ده میلیون تومانی جشنواره سمپاتی معرفی می شود.
وی با استقبال از نمایشگاه الكامپ اظهار داشت: فضای نمایشگاه ها فرصت خوبی برای تعامل دوسویه بین محصولات ما و مردم است.
اعتباربانكی شما، پرداخت عوارض آزادراهی، پرداخت جریمه خودرو، تغییرات در پرداخت بوسیله كیو آر كد همچون امكانات جدید اپلیكیشن پات است.
گفتنی است غرفه شركت كارت اعتباری ایران كیش سالن ۱-۴۴ در نمایشگاه الكامپ واقع در نمایشگاه بین المللی تهران واقع شده است.


منبع:

1398/04/29
18:22:18
5.0 / 5
4238
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها