خودرو های شیپور را با كارشناسی همراه مكانیك مطمئن بخرید

خودرو های شیپور را با كارشناسی همراه مكانیك مطمئن بخرید به گزارش رصد كالا آیا می دانید بیشتر از ۹۵ درصد فروشندگان، حداقل ۲ مورد از ایرادات بدنه ی خودروی خویش را پنهان كرده و خودرو را با قیمت بالاتری آگهی می كنند؟ آیا می دانستید با گرانی های اخیر، با هر تكه رنگ خوردگی و یا تعویض بدنه، قیمت خودرو چندین میلیون كاهش می یابد؟ با این اوصاف آیا می توان به اطلاعات مندرج در آگهی های فروش خودرو اطمینان كرد؟


به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام همراه مكانیك، آیا راهی برای كارشناسی خودرو پیش از انتشار آگهی های فروش خودرو وجود ندارد؟ همكاری استراتژیك شیپور و همراه مكانیك بعنوان دو استارتاپ موفق كشور، پاسخی برای تمام دغدغه های فوق و انتشار آگهی فروش خودرو های كارشناسی شده است.
آگهی های فعلی خریدوفروش خودرو چگونه اند؟
مشاهده آگهی های اینترنتی فروش خودرو نخستین اقدامی است كه اغلب افراد در زمان خرید خودرو انجام می دهند. فرآیند به این صورت است كه افراد بعد از مشاهده چند آگهی و یافتن خودروی مدنظر خود، با مالك تماس گرفته و درخواست بازدید از خودرو را می دهند. نكته اینجاست كه در بسیاری مواقع، خودروی آگهی شده و تصاویر عرضه شده با خودروی واقعی متفاوت می باشد. اگر شانس با خریدار یار باشد و در بازدیدهای اولیه ایرادات خودرو را شناسایی كند، در این صورت تنها هزینه ای كه به فرد تحمیل می شود، زمان هدر رفته است؛ اما اگر فرد بعد از خرید خودرو و استفاده از آن ایرادات را شناسایی كند، علاوه بر صرف زمان، باید هزینه های هنگفت لوازم جانبی و تعمیرات را هم بپردازد.
ضرر اصلی هنگامی است كه فرد با تشخیص ندادن ایرادات فنی و بدنه، باید قیمت بسیار بالاتری را برای خرید خودرو بپردازد. بعنوان مثال، تنها با یك نقطه رنگ خوردگی در گلگیر، قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نزدیك به ۳ میلیون تومان و یا تعویض كاپوت، قیمت آن بیشتر از ۴ میلیون تومان كاسته می شود. حال اگر خودرو در طبقه خودرو های لوكس قرار بگیرد افت قیمت خودرو بسیار جدی تر می شود، به صورتی كه تنها با دوتكه رنگ خوردگی در اسپورتیج ۲۰۱۷ قیمت آن بیشتر از ۴۰ میلیون تومان كاسته می شود. تمامی موارد ذكرشده عواملی است كه ضرورت كارشناسی خودرو پیش از خرید خودرو را به اثبات می رساند.
حال به نظر شما برای جلوگیری از اتفاقات فوق آیا بهتر نبود اگر:
واقعیت خودرو ها با اطلاعاتی كه در آگهی ها به معرض نمایش گذاشته می شود یكی بود؟!
اطلاعات كامل و شفافی از وضعیت فنی و بدنه خودرو ها با جزئیات كامل در آگهی ها نمایش داده می شد؟!
یك نهاد بی طرف صحت اطلاعات مندرج در آگهی ها را تأیید می كرد؟!
با اعتماد به آگهی های خودرو زمان كمتری را صرف بازدید از خودرو ها می كردیم؟!
قیمت خودرو ها بر مبنای میزان سلامت فنی و رنگ خوردگی بدنه به صورت كارشناسی شده تعیین می شد؟!
این ها همه عواملی است كه زمینه همكاری مشترك شیپور و همراه مكانیك، دو استارت آپ موفق حوزه خودرو را فراهم آورده تا از این طریق آگهی های شیپور توسط همراه مكانیك كارشناسی شده و سپس منتشر شوند.
همكاری شیپور و همراه مكانیك، اعتماد، امنیت و شفافیت در خریدوفروش خودرو
همكاری شیپور و همراه مكانیك گام مهمی برای ایجاد اعتماد، امنیت و شفافیت در خرید و فروش خودرو است كه از راه آن می توانید آگهی خودروهایی كه توسط همراه مكانیك كارشناسی شده اند را مشاهده كرده و با اطمینان خاطر به خرید خودرو بپردازید. در این همكاری خودرو های كارشناسی شده توسط همراه مكانیك، یك لوگو خواهند داشت و نسبت به سایر آگهی ها متمایز خواهند بود. با خرید این خودرو ها می توانید كاملاً از قیمت و سلامت خودرو مطمئن باشید؛ چونكه همراه مكانیك، نخستین و بزرگ ترین شركت خدمات تخصصی كارشناسی خودرو در محل با سابقه كارشناسی بیشتر از ۵۰ هزار خودرو، خودرو مدنظر شما را كارشناسی كرده و تمامی ایرادات فنی و بدنه آنرا شناسایی كرده است.


در این خدمت، فروشندگان خودرو می توانند پیش از انتشار آگهی فروش خودرو، درخواست كارشناسی خودرو در محل همراه مكانیك بدهند و گواهینامه كارشناسی خودرو را دریافت كند. این گواهی تضمین سلامت به صورت لحظه ای و آنلاین در سایت قرار می گیرد و خریدار می توانند با اطمینان خاطر به خرید خودرو بپردازند.
استفاده از خدمت كارشناسی خودرو همراه مكانیك تنها محدود به آگهی های شیپور نبوده و خریداران خودرو می توانند برای اطمینان از سلامت فنی و بدنه هر خودرویی، درخواست كارشناسی خودرو داده و بدون صرف زمان و یا انرژی، گزارش دقیق كارشناسی خودرو را به همراه حدود قیمت واقعی دریافت نمایند. برای این منظور كافی است بر لینك /hamrah-mechanic.com/car-inspection كلیك كنید تا كارشناسان همراه مكانیك در كمتر از ۳۰ دقیقه در محل مدنظر حاضرشده و به كارشناسی فنی، بدنه و آپشن خودرو بپردازد.


انتهای رپرتاژ خبری


1398/03/06
19:46:42
5.0 / 5
4371
تگهای خبر: تخصص , خدمات , خرید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها