تفاوت خدمات نظافت آنلاین و سنتی در چیست؟

تفاوت خدمات نظافت آنلاین و سنتی در چیست؟ رصد كالا: نظافت محیط زندگی امری است كه هر انسان به آن نیاز دارد، به این جهت موسساتی در امتداد برطرف نمودن این نیاز به وجود آمده اند كه امروزه با عنایت به پیشرفت تكنولوژی برخی از این شركت ها به صورت خدمات نظافت آنلاین در سطح شهر مشغول به فعالیت شده اند.


به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام تمیز، از زمانی كه این شركت های خدماتی آنلاین آغاز به نمایش خدمات نظافتی كرده اند توجه بیشتری به نیازهای مشتری شده است. در ابتدا باید بگوییم شركت خدماتی نظافتی چه آنلاین باشد و چه سنتی باید از كیفیت بالایی برخوردار باشد.


انتخاب نظافتچی
در شركت خدماتی نظافتی به روش سنتی یا تلفنی شما امكان انتخاب نظافتچی را نداشته اید و حتی نمی دانستید چه شخصی با چه مشخصاتی مقرر است نظافت منزل یا نظافت شركت شما را بر عهده بگیرد، آن نظافتچی با در دست داشتن یك تكه كاغذ وارد حریم خصوصی شما می شد ولی در مقابل آن خدمات نظافت به صورت آنلاین كار را برای شما ساده تر كرده است، در برخی از این اپلیكیشن های خدماتی مانند اپلیكیشن تمیز شما می توانید نظافتچی را برمبنای تصویر، سن و حتی وضعیت تأهل به صورت دلخواه انتخاب كنید تا پیش از هر چیز بدانید چه شخصی مقرر است برای انجام خدمات نظافت در محل حاضر شود.


شركت خدماتی معتبر
زمانی كه شما قصد دارید از شركت های معتبر خدماتی آنلاین درخواست نظافتچی كنید، با این آگاهی كه دارای مجوزهای رسمی هستند سفارشتان را ثبت می كنید و تمام اطلاعات مورد نیاز را از آن شركت خدماتی به دست می آورید در صورتیكه در ثبت سفارش به صورت سنتی شما فقط باید به یك شماره تلفن از آن شركت بسنده می كردید.


بهترین اپلیكیشن نظافت منزل و نظافت محل كار
می توان گفت در میان شركت های خدماتی نظافتی آنلاین، شركتی برتر است كه با عنایت به نیاز مشتریانش پیش برود، متمركز روی خدمات نظافت فعالیت كند، دارای گروه پشتیبانی قوی برای پاسخگویی نیاز مشتریان باشد و از همه مهم تر نظافتچیان موجه را در اختیار كاربرانش قرار دهد.
با عنایت به این مشخصات ذكرشده ما تمیز را به شما پیشنهاد می دهیم. سپس دانلود اپلیكیشن تمیز شما می توانید از تمامی مزایای یك شركت خدماتی آنلاین و هم تلفنی بهره مند شوید، نظافتچیان آموزش دیده موجود را به صورت دلخواه و بنا بر نیازتان انتخاب كنید تا برای انجام خدمات نظافتی در محل مورد نظر شما حاضر شوند. همین طور اگر افرادی را می شناسید كه از بینایی كمی برخوردار می باشند یا به هر دلیلی نمی توانند از اپلیكیشن تمیز استفاده كنند با برقراری تماس با سامانه تلفنی تمیز می توانید از اپراتور درخواست كنند تا برای آنها نقش اپلیكیشن را ایفا كند.
انتهای رپرتاژ خبری1398/02/21
14:49:40
5.0 / 5
4532
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها