سهولت در دریافت رمز پویا از راه سامانه های بانكداری الكترونیك بانك پاسارگاد

سهولت در دریافت رمز پویا از راه سامانه های بانكداری الكترونیك بانك پاسارگاد به گزارش رصد كالا به منظور كاهش مخاطرات در رابطه با استفاده از رمز دوم كارت های بانكی، افزایش امنیت و پیشگیری از سوء استفاده سودجویان، امكان فعال سازی و دریافت رمز دوم كارت به صورت رمز پویا و یك مرتبه مصرف، با سهولت و بدون نیاز به نصب اپلیكیشن های جدید، از راه سامانه های بانكداری الكترونیك بانك پاسارگاد فراهم است.


به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بانك پاسارگاد، مشتریان می توانند از راه سامانه بانكداری مجازی و یا سامانه موبایل بانك (همراه بانك) نسبت به فعال سازی رمز پویا و جهت دریافت رمز دوم پویا صرفاً از راه سامانه موبایل بانك (همراه بانك) اقدام نمایند. بدین سان كه در سامانه بانكداری مجازی از راه گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» در بخش «كارت های من» و در سامانه همراه بانك از راه گزینه فعال / غیرفعال سازی رمز یكبار مصرف كارت در بخش «عملیات كارت» امكان فعال سازی این نوع رمز وجود دارد.
ازاین رو در صورتیكه مشتریان، سامانه موبایل بانك (همراه بانك) پاسارگاد را بر روی گوشیهای تلفن همراه خود نصب كرده باشند، بدون نیاز به دریافت اپلیكیشن های جدید و یا رجوع به شعبه ها می توانند علاوه بر دریافت انواع خدمات بانكی ارائه شده در این سامانه، از امكان فعال سازی رمز پویا هم بهره مند شوند.
بعد از فعال سازی رمز دوم یكبار مصرف، مشتری می تواند در زمان خرید كالا و خدمات بر روی درگاه های پرداخت، با رجوع به موبایل بانك (همراه بانك)، قسمت سایر، عملیات كارت را برگزیده و وارد این بخش شود. سپس با رجوع به قسمت سایر، گزینه رمز یكبار مصرف كارت را انتخاب و یكی از كارت هایی كه قبل از این رمز یكبار مصرف برای آن فعال شده را انتخاب نماید. بعد از آن رمز یكبار مصرف به مشتری نمایش داده می شود. گفتنی است عرضه رمز پویا از آذرماه سال ۱۳۹۷ در بانك پاسارگاد فعال شده بود.
مركز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره ۸۲۸۹۰ آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان است.


انتهای رپرتاژ خبریمنبع:

1398/02/20
13:21:12
5.0 / 5
4567
تگهای خبر: بانك , خدمات , خرید , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها