همكاری اسنپ با شهرداری برای برگزاری دوره های آموزشی

همكاری اسنپ با شهرداری برای برگزاری دوره های آموزشی رصد كالا: دوره های آموزشی سامانه هوشمند حمل ونقل اسنپ با همكاری شهرداری منطقه ۶ در فضای پارك آموزش ترافیك شیخ بهایی انجام می شود.


به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام اسنپ، كاربران راننده این سامانه طی دو دوره آموزش می بینند، یكی قبل از آغاز فعالیت و دیگری در صورت نیاز در حین فعالیت. در همكاری اسنپ با شهرداری منطقه ۶، دوره آموزشی ویژه كاربرانی برگزار می گردد كه حساب كاربری آنها پس از گزارش مسافر به دلیلهای مختلف مسدود شده و نیاز به آموزش مجدد دارند. در سیستم اسنپ مسافران نقش كارشناسان كنترل كیفی را ایفا می كنند و با امتیازدهی به رانندگان و ارسال نظر بوسیله اپلیكیشن، در ارتقا استانداردهای كیفی سفرها بسیار مؤثر هستند. بطوریكه برمبنای انتقاد مسافران، حساب كاربری رانندگانی كه مشكلات آنها به وسیله آموزش قابل رفع باشد، تا زمان گذراندن آموزش مجدد مسدود می شود.
نحوه امتیازدهی و اهمیت آنرا در وبلاگ اسنپ مطالعه كنید.
در دوره آموزشی اسنپ موضوعات متنوعی از نكات فنی استفاده از اپلیكیشن تا فنون ارتباطی راننده با مسافر آموزش داده می شود. برای این دوره محتوای آموزشی جامعی در نظر گرفته شده و برگزاری آن اثربخشی بالایی در بهبود عملكرد كاربران راننده این سامانه داشته است. طبق آمار واحد عملیات اسنپ، بخش عمده ای از مشكلات رانندگانی كه به هر دلیلی غیرفعال می شوند پس از گذراندن دوره آموزشی ۹۰ دقیقه ای برطرف می شود.
از آنجایی كه خدمات حمل ونقلی اسنپ در سراسر ایران عرضه می شود، دوره های آموزشی ویژه رانندگان در دفاتر هر شهر به صورت مجزا و مداوم برگزار می گردد.
انتهای رپرتاژ خبری


1398/02/06
16:21:24
5.0 / 5
4477
تگهای خبر: آموزش , خدمات , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها