با مشاوره دامپزشكی از صدمه ها در صنعت دامپزشكی جلوگیری كنید

با مشاوره دامپزشكی از صدمه ها در صنعت دامپزشكی جلوگیری كنید به گزارش رصد كالا در زمینه صنعت مشاوره دامپزشكی متاسفانه یك اشتباه رایج وجود دارد و حتی در تعریف این رشته شغلی هم ضعف های زیادی وجود داشته كه مركز مشاور دامپزشكی شیراز تلاش زیادی برای آشنایی عموم مردم با مزایای این رشته انجام داده است.


به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنابر اعلام كلینیك دامپزشكی شیراز، با چند مورد از این خصوصیت ها كه می تواند انقلابی در این صنعت به پا كند بیشتر آشنا خواهیم شد:
- جایی كه دانش یك دامپزشك می تواند جلوی ضررهای هنگفت به یك مرغدار شود.
- یا یك مزرعه بلدرچین را به سود چند برابر برساند.
- یا با طراحی صحیح یك گاوداری از گزند بیماری ها و هزینه های اضاف در امان بماند.
-حتی در مورد حیوانات خانگی هم یك مشاوره در ابتدای مسیر خرید سبب مراقبت صحیح شود و دفعات رجوع به دامپزشك را به شدت كم كند.
اینها بخش كوچكی از هزاران مزیت رجوع به یك مركز مشاوره دامپزشكی می باشد.
مشاوره دامپزشكی شیراز
شهر شیراز و سیستم دامپزشكی حاكم در آن همیشه یكی از پیشتازان بوده كه اینجا هم با تسریع ساز و كار راه اندازی مشاوره دامپزشكی شیراز سبب خدمت رسانی بهتر شده است.
مركز دامپزشكی دكتر مردانی نخستین مركز ثبت شده در جنوب ایران می باشد كه با پیگیری های این دامپزشك جوان توانسته خدمات خوبی در این زمینه عرضه نماید و نام خویش را بر سر زبان ها بیاندازد.
خدمات مشاوره دامپزشكی شیراز (دكتر مردانی) شامل موارد متعددی است:
۱- مشاوره راه اندازی واحدهای صنعتی دام و طیور شیراز
تمام مراحل از شروع طراحی ساختمان، خرید تجهیزات مورد نیاز و استانداردسازی سازوكارها در یك واحد صنعتی طیور، دام كوچك و دام بزرگ را مشاوران مركز دامپزشكی دكتر مردانی به عهده می گیرند. این خدمات ضامن موفقیت واحدهای صنعتی هستند تا سرمایه گذاران متضرر نشوند.
۲- مشاوره های اورژانس دامپزشكی شیراز
آموزش به صاحبان حیوانات خانگی می تواند از بسیاری خطرات در زمینه بیماری های مشترك انسان و حیوان جلوگیری كند.
راهنمایی صاحبان و امداد اولیه به حیوانات تا حدود زیادی سبب حفظ جان حیوان شده و این كمك فقط با یك تماس با تیم مشاوره دكتر مردانی صورت خواهد پذیرفت.


۳- بازاریابی بین المللی برای تولیدات داخلی
توان كشور در تولیدات دامی، طیور و كشاورزی، بسیار بالاست اما به علت عدم علم كافی تولیدكنندگان از فرایند صادرات از این مسیر ارزآور جدا مانده ایم و این مهم با آموزش های مشاوره دامپزشكی دكتر مردانی صورت خواهد گرفت
۴- سامانه جامع دامپزشكی
این سامانه اطلاعات یكپارچه ای از خدمات و مراكز دامپزشكی در اختیار متقاضی قرار خواهد داد. سوالاتی چون دامپزشكی شیراز بلوار مدرس كجاست، ساعت كار كلینیك دانشكده دامپزشكی شیراز، دامپزشك پرندگان شیراز آدرس بیمارستان دامپزشكی شیراز، كلینیك دامپزشكی ارم شیراز، داروخانه دامپزشكی شیراز، دانشگاه دامپزشكی شیراز، پت لند شیراز، پانسیون حیوانات خانگی در شیراز را یكجا سامانه دامپزشكی كشور با عنوان دكتر حیوانات پاسخ خواهد داد.
علاقه مندان برای تماس با تیم مشاوره دكتر مردانی می توانند با شماره تلفن های ۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹ و ۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴ تماس بگیرند.
انتهای رپرتاژ خبری


1397/12/19
22:37:07
5.0 / 5
4510
تگهای خبر: آموزش , ارز , بازار , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها