اجاره خودرو تهران

اجاره خودرو تهران رصد كالا: با عنایت به افزایش چشمگیر امكانات حمل و نقل عمومی داخل شهری و بین شهری دیگر احتیاج زیادی به خرید خودروی شخصی با هزینه های گزاف تنها جهت استفاده چندروز در ماه توجیه اقتصادی ندارد.به گزارش رصد كالا به نقل از مهر، در این وضعیت با استفاده از سرویس اجاره خودرو بدون راننده می توان در صورت ضرورت به استفاده ماشین از این شركت ها بهره برد و علاوه بر متحمل نشدن هزینه زیاد خرید خودرو هزینه نگهداری و استهلاك خودرو باز صرفه جویی خواهد شد.
هزینه اجاره خودرو برای همه اقشار جامعه قابل توجیه اقتصادی می باشد و حتی با ۳۹ هزار تومان كه امروزه پول بسیار ناچیزی بوده، می توان خودرو اجاره كرد. این هزینه حتی از یك ساعت استفاده از سرویس تاكسی باز كمتر است و توجیه اقتصادی بالایی باز دارد. موسسه اجاره خودرو تهران لاین اهتمام كرده است به بهترین نحوه ممكن در خدمت مردم عزیز كشورمان باشد.
اجاره ماشین عروس تهران
ارائه خدمات اجاره برای تمامی اتومبیل ها، حداقل ۱۰ ساعت در هرروز است. نرخ كرایه هر اتومبیل از زمان شروع سرویس تا ساعت ۱۲ شب مطابق با قیمت های نمایش شده محاسبه میگردد و از ساعت ۱۲ شب به بعد قیمت ها افزایش خواهد یافت. درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران حتی شهرهای نزدیك، كرایه خودرو شامل هزینه خروجی باز نمی گردد.

اجاره خودرو بدون راننده تهران
بابت ضمانت اجاره ماشین عروس بدون راننده یك فقره چك به ارزش اتومبیل دریافت می شود، مالك خودرو یا نماینده این مجموعه سپس تحویل اتومبیل تا اختتام مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چك ضمانت شما باز تحویل شما میگردد. تمامی مسئولیت نگهداری و مراقبت از خودرو اجاره ای درقبال حوادث احتمالی به عهده شما است. متقاضیانی كه قصد اجاره خودرو به صورت هفتگی و یا ماهیانه را دارند، لطفا جهت كسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرند.
اجاره خودرو با راننده تهران
در صورت اجاره خودرو با راننده، نیازی به نمایش چك ضمانت نبوده و تمامی مسئولیت اتومبیل به عهده راننده است. متقاضیان اجاره ماشین عروس می توانند در صورت تمایل تزیین و گل آرایی ماشین عروس خودرا به این مجموعه واگذار كنند.
شرایط و مدارك مورد نیاز برای اتباع ایرانی
۱- یك فقره چك به مبلغ خودرو
۲- كارت شناسایی معتبر
۳- گواهینامه
۴- «فقط و فقط» یكی از موارد ذیل:
الف: ۱۰ درصد ارزش خودرو بعنوان ودیعه (برای خودروهای ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)، ب: سند ملكی به نام متقاضی و ج: توقف خودروی شخصی متقاضی در پاركینگ عمومی و تحویل سند آن به شركت
شرایط و مدارك مورد نیاز برای اتباع خارجی
۱- كارت شناسایی معتبر
۲- ویزا و پاسپورت متقاضی
۳- تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی
۴- گواهینامه
۵- ۱۰ درصد ارزش خودرو بعنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1397/10/17
13:51:15
5.0 / 5
4534
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها