بانك سرمایه ۱۳ ساله شد

بانك سرمایه ۱۳ ساله شد رصد كالا: مدیرعامل بانك سرمایه در مراسم سیزدهمین سالروز تاسیس این بانك اعلام نمود با عزم و همت همكاران كوشای بانك سرمایه، این بانك آینده درخشان تر و افق های روشن تری پیش رو دارد.به گزارش رصد كالا به نقل از مهر و به نقل از بانك سرمایه، مراسم سیزدهمین سالروز تاسیس این بانك با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران، كارشناسان و همكاران بانك سرمایه در روز جمعه ۱۴ دی ماه برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم آقای فرج الله قدمی؛ قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانك سرمایه، با تبریك آغاز چهاردهمین سال فعالیت بانك سرمایه اظهار داشت: خوشحالیم كه بانك سرمایه بعنوان بانكی مدرن و پاسخگو و با داشتن همكارانی مسئول و متعهد، توانسته است در ۱۳ پارسال خدمات بهادار ای را به مشتریان، سهامداران و قاطبه مردم شریف ایران ارائه نماید.
عضو هیات مدیره بانك سرمایه با اشاره به برگزاری مسابقه بخشنامه خوانی در بانك سرمایه اشاره كرد: همكاران ما در بانك سرمایه، دارایی و سرمایه های ثمین این بانك هستند و باید در همه امور محوله، ضمن نظرخواهی و بهره مندی از مشاركت سازنده آنان از این ظرفیت ثمین و اختتام ناپذیر به بهترین شكل ممكن بهره مند شویم.
در ادامه مراسم محسن ملكی، معاون بانكی مدیرعامل و عضو هیات عامل بانك سرمایه باز با تبریك سالگرد تاسیس بانك و با اشاره به حضور گسترده و شوق انگیز همكاران در مسابقه بخشنامه خوانی و برگزاری مرحله آخر آن در این مراسم اظهار داشت: ارتقا دانش و آگاهی همكاران ما در بانك سرمایه، هدفی ثمین و از الویت های مهم در برنامه های جاری بانك است و اعتقاد داریم عزیزان ما هر مقدار كه بیشتر بر آیین نامه ها، مقرارات و بخشنامه های صادره تسلط و از مفاد آن آگاهی داشته باشند، خدمات بهینه و موثرتری به مشتریان عزیز بانك ارائه خواهند كرد.
عضو هیات عامل بانك سرمایه اضافه كرد: با برگزاری این مسابقه، همكاران سخت كوش ما این فرصت را پیدا كردند تا كارگروهی را باز تمرین كنند و با بهره مندی از چنین تجربه ای بتوانند در ادامه كار خود، با مشاركت و همیاری بیشتر بانك سرمایه را در راه رسیدن به اهداف بلند و آرمانی خود یاری كند.

برگزاری مرحله پایانی مسابقه بخشنامه خوانی بخش دیگری از این مراسم بود كه شركت كنندگان در این مرحله با استقرار در قسمت اجرای مسابقه برای تعیین شعب برگزیده و برنده این مسابقه به رقابت پرداختند.
مرحله پایانی مسابقه بخشنامه خوانی در چهار بخش: سپرده ها، تسهیلات و تعهدات، كارمزد و بانكداری الكترونیك و نظارت و بازرسی برگزار گردید كه درانتها این رقابت دوستانه و صمیمی و با تلاش و كوشش های ستودنی گروه های شركت كننده، رتبه های اول تا پنجم به شرح زیر مشخص و هدایا و لوح تقدیر و سپاس مسابقه را دریافت نمودند.
رتبه اول: شعبه احمد آباد مشهد
رتبه دوم: شعبه خیام قزوین
رتبه سوم: شعبه آموزش و پرورش
رتبه چهارم: شعبه جمهوری
رتبه پنجم: شعبه ارومیه
قبل از اهدای جوایز و لوح سپاس این مسابقه كه توسط مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و هیات برگزاری مسابقات اهدا شد، آقای علیرضا پویان شاد؛ مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانك سرمایه در سخنانی كوتاه گفت: من هم به سهم خودم ورود بانك سرمایه را به چهاردهمین سال فعالیت در حوزه اقتصاد و تلاش های مالی، تبریك عرض می كنم و از همه فرزندان عزیزم كه با سخت كوشی، امانتداری و پاسخگویی سبب شده اند بتوانیم خدمات گسترده ای را به مشتریان عزیز این بانك و مردم شریف ایران تقدیم نماییم، سپاسگزارم.
مدیرعامل بانك سرمایه با اشاره به برگزاری مسابقه بخشنامه خوانی در این بانك باز اضافه كرد: افزایش آگاهی همكاران عزیز ما در هر سطحی ثمین است و اعتقاد دارم كه ارتقا دانش و آگاهی و تسلط بر اطلاعات بانكی می تواند در تعیین سرنوشت بانك و توسعه و ترقی آن بسیار راهگشا باشد. بنا بر این بر آن هستیم كه با برگزاری چنین مسابقاتی و بهره مندی از مشاركت و همكاری جمعی همه پرسنل خدوم و تلاشگر بانك، گام های بلند تر و موثرتری را برای اعتلای این بانك برداریم و بدون شك همدلی، همكاری و همراهی اعضای این خانواده صمیمی و كوشا، در ضمن چنین مسیری موثر و موثر خواهد بود.
آقای پویان شاد با تاكید بر این كه حضور همكاران در جشن ۱۳ سالگی بانك و دیدن شور و نشاط و سرزندگی آنان برای در كنار هم بودن و عزم جدی برای خدمت به مردم شریف ما را هم بر سر شوق می آورد، گفت: مشاهده این شور و نشاط و شركت با شوق و انگیزه همكاران در مسابقات بخشنامه خوانی، نشان از عزم جزم این عزیزان برای دانستن بیشتر و انجام خدمات بهتر و موثرتر در بانك و خانه دوم خودشان است و جای شكرگذاری دارد كه ما بتوانیم با داشتن این همكاران خدوم و سخت كوش و متعهد، آینده روشن تر و افق های درخشان تری را برای بانك سرمایه ترسیم و با امید به خداوند متعال بدان سو حركت نماییم.
گفتنی است؛ مسابقات بخشنامه خوانی بانك سرمایه با هدف سنجش دانش و مهارت تسلط بر بخشنامه های بانكی، به صورت آنلاین و سراسری در همه شعب بانك سرمایه و در سه مرحله برگزار شده است. درانتها مرحله سوم و نهایی مسابقه، پنج شعبه شامل: شعب احمد آباد مشهد، خیام قزوین، جمهوری تهران، ارومیه و شعبه آموزش و پرورش، از راه میانگین نمرات سه مرحله قبل انتخاب شده بودند كه با حضور در مرحله نهایی و همزمان با مراسم بزرگداشت تاسیس بانك سرمایه، در روز جمعه ۱۴ دی ماه با هم به رقابت پرداختند.
این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایای برگزیدگان نهایی به پایان رسید.

1397/10/16
14:22:59
5.0 / 5
4590
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تسهیلات , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها