برگزاری مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه

برگزاری مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه رصد كالا: مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه با حضور ۴۷.۷ درصد صاحبان سهام برگزار گردید.به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بانك سرمایه، با برگزاری مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه، منتهی به صورت های مالی ۲۹/۱۲/۱۳۹۵ و ۲۹/۱۲/۱۳۹۶ به تصویب رسید.

در این جلسه كه در عصر روز سه شنبه ۱۱ دی ماه و با حضور بیشتر از ۴۷ درصد از سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و به ریاست مهندس امیر انباردار، مدیر امور شركت های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، برگزار گردید سهامداران و یا نمایندگان آنها صورت های مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۵ و ۲۹/۱۲/۱۳۹۶ را تصویب كردند.

در آغاز این مجامع با پخش كلیپی تصویری، گزارش اهم فعالیت های شاخص بانك سرمایه، و افق ها و چشم اندازهای پیش رو به اطلاع و نظر اعضای مجمع و سهامداران حاضر رسید.

در اختتام این مجامع و سپس استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی درباب عملكرد سال های مالی منتهی به اختتام سالهای ۱۳۹۵ و۱۳۹۶، صورت های مالی منتهی به اختتام اسفند ماه دو سال مذكور، كه هر كدام به صورت مستقل و به روال رسمی و قانونی انجام شد، مورد تصویب حاضران در مجمع قرار گرفت.
انتهای رپورتاژ خبری


1397/10/13
13:56:00
5.0 / 5
4497
تگهای خبر: بانك , بورس , رپورتاژ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها