توسط شركت سرمایه گذاری مسكن گیلان صورت گرفت؛

آغاز عملیات اجرایی پروژه مسكونی در رشت

آغاز عملیات اجرایی پروژه مسكونی در رشت رصد كالا: شركت سرمایه گذاری مسكن گیلان در امتداد سیاست كلان بانك مسكن برای اجرای پروژه های مسكونی ویژه اقشار میان درآمد، عملیات اجرایی پروژه مسكونی باران رشت با ۲۷۰ واحد را آغاز نموده است.


به گزارش رصد كالا به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بانك مسكن، شركت سرمایه گذاری مسكن یكی از انبوه سازان بزرگ در صنعت ساختمان شمرده می شود كه تابحال پروژه های بسیاری را با كاربری های مختلف در سطح كشور اجرا كرده است.
با عنایت به تمركز دولت بر توسعه فرهنگ رژیم پس انداز مسكن و ارائه طرح های متنوع تسهیلات مسكن به منظور پشتیبانی از اقشار میان درآمدی جامعه، این شركت باز در سبد پروژه های خود راه اندازی پروژه های مسكونی برای دهك های میانی را در دستور كار خود قرار داد و اجرای این پروژه ها را در سبد خود توسعه داده است.
بر این اساس در میان هشت سیاست مهم گروه سرمایه گذاری مسكن، بر افزایش سهم پروژه های ویژه دهك های میان درآمدی و بافت فرسوده در پرتفوی پروژه ها باز تاكید گردیده است.
در همین زمینه سهم عمده پروژه های مسكونی گروه سرمایه گذاری مسكن ساخت واحدهای مسكونی با رعایت الگوی مصرف و واحدهای میان متراژ است كه بیشترین نیاز جامعه را به خود اختصاص می دهد. با همین رویكرد باز مقرر است در این فرآیند ۷۵ درصد از سبد پروژه ها به ساخت مسكن برای دهك های میان درآمدی اختصاص یابد.
در این بین اصلاح سبد تولیدات و پروژه های در دست ساخت شركت های گروه سرمایه گذاری مسكن با هدف انطباق بیشتر با سیاست های بالادستی، استراتژی گروه و نتایج مورد انتظار در برنامه و بودجه سالانه در میان اهم سیاست های راهبردی این هلدینگ دیده میگردد.
در همین راستا، شركت سرمایه گذاری مسكن گیلان در یك قرارداد مشاركتی، عملیات اجرایی پروژه باران رشت با زیربنای مفید حدود ۱۹ هزار مترمربع در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع را شروع كرد.
این پروژه ضمن انطباق با اهداف گروه در زمینه راه اندازی واحدهای مسكونی برای اقشار میان درآمدی در منطقه متوسط شهر رشت واقع شده كه شركت سرمایه گذاری مسكن گیلان از شركت های تابعه شركت گروه سرمایه گذاری مسكن آنرا راه اندازی می كند.
این پروژه با قرار گرفتن در منطقه سكونتی مناسب شهر رشت، با بهره مندی از طراحی مناسب و محوطه وسیع، از مجتمع های مسكونی شاخص موجود در منطقه خواهد بود و با بهره گیری از ساخت با كیفیت، سرپناهی محكم و مطمئن را برای ساكنان آن فراهم خواهد آورد.
شركت سرمایه گذاری مسكن هم اكنون علاوه بر این پروژه، راه اندازی مجتمع های مسكونی گلفام، افرا ۲ و ۱۶۰ واحدی لاكانشهر را در حال انجام دارد. راه اندازی مجتمع های مسكونی بزرگی مانند افرا ۱، شهرك لاكانشهر، پردیسان، مركز خرید ایرانیان، ساختمان پزشكان آتیه، هایپر ماركت دیلمان و چندین پروژه دیگر، همچون سوابق این شركت است.
انتهای رپورتاژ خبری


1397/10/11
13:43:14
5.0 / 5
4718
تگهای خبر: بانك , بودجه , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها