به سیشل جزیره رویاها سفر كنید

به سیشل جزیره رویاها سفر كنید رصد كالا: سواحلی با شن های پودری و سفید رنگ با دریایی به رنگ آبی خیلی روشن، تپه های سرسبز، با یك ریتم عالی، تمام این خیال پردازی ها به اسم سیشل واقعی می گردد.به گزارش سرویس بازار ایسنا، آژانس هواپیمایی سام سیر در ادامه اطلاعاتی درباره این سفر رویایی آورده است:

تنها جزایر گرانیتی در بین اقیانوس، قدیمی ترین جزایر اقیانوسی در جهان، بزرگ ترین جزیره مرجانی در جهان و مجموعه ای از جاذبه های جغرافیایی، سیشل را به بهشت گرمسیری جهان تبدیل نموده است؛ این كشور از ۱۱۵ جزیره گرانیتی و مرجانی تشكیل شده است.

كلمه بهشت كه برای سیشل استفاده می گردد دلایل بسیار خوبی دارد: هیچ خطری جدی برای طبیعت وجود ندارد، هیچ مالاریا و یا بیماری های جدی وجود ندارد، جزایر در خارج از مسیرهای طوفانی قرار گرفته و شما برای مدتی كه در این جزیره هستید استاندارد یك زندگی خوب و زیبا را تجربه می كنید.

تور سیشل با ورود مسافران به خوبی توسعه پیدا كرده است، این توسعه به صورت زیربنایی انجام و سبب شده جاذبه طبیعی این جزیره تكمیل تر شود و علاوه بر اینكه سفر به این جزیره بودجه زیادی می خواهد ولی در عوض خدماتی كه دریافت می كنید فرای تصور شما است. میزان جرم و جنایت در این جزیره به شدت پایین بوده و مسافران در این جزیره واقعا مورد استقبال همه قرار می گیرند.

افرادی همچون غواصان، زوج های تازه ازدواج كرده، طبیعت گردان، كسانی كه فقط دنبال لذت بردن مطلق از زندگی هستند، شكموها و ورزشكاران، علاقه مندان به قایق سواری و دریانوردی همه به سیشل می آیند تا فقط گوشه ای از لذت های سیشل را برای خودشان پیدا كنند.

هر چقدر بخواهید، می توانید در سیشل اقامت كنید

آژانس هواپیمایی سام سیر، طی سال های گذشته یكی از نخستین آژانس هایی بود كه مسیر سیشل را به صورت مستقیم و بدون واسطه و همكاری با بهترین كارگزاران در این مسیر با بهترین كیفیت و مناسب ترین قیمت پایه ریزی كرد و به فروش رساند.

بكر، طبیعی، زیبا، رویایی، آرامش بخش و لذت بخش كلماتی هستند كه سیشل را معنا می كنند.

اگر پس از یك دوره طولانی كار فشرده یا یك دوره پر از استرس و تنش می خواهید به اصطلاح ری استارت شوید یا می خواهید یك ماه عسل رویایی داشته باشید، ما جزیره سیشل را به شما معرفی می نماییم.

سیشل، به صورت رسمی جمهوری سیشل، مجمع الجزایر و دولت مستقل در اقیانوس هند است. این كشور متشكل از ۱۱۵ جزیره كه پایتخت آن ویكتوریا نام دارد و در ۱۵۰۰ كیلومتر شرق خاك اصلی قاره آفریقا است. كشورهای نزدیك به آن از سمت جنوب شامل كومور، مایوت، ماداگاسكار، رینیون و موریس می شوند.

این كشور با داشتن جمعیتی در حدود ۹۴هزار و ۲۲۸ نفر، كوچك ترین و كم جمعیت ترین كشور مستقل در آفریقا است. سیشل عضو اتحادیه آفریقا، انجمن توسعه جنوب آفریقا، كشورهای مشترك المنافع و سازمان ملل است. اقتصاد سیشل بعد از اعلام استقلال از بریتانیا در سال ۱۹۷۶ از كشاورزی فراگیر به یك اقتصاد متنوع مبتنی بر بازار توسعه یافته و افزایش خدمات كشاورزی و بخش های عمومی و گردشگری، جایگزین شده است.​طبیعت و جغرافیای سیشل

سیشل از ۱۱۵ جزیره تشكیل شده كه بیشتر آن ها بدون شهروند است و از ذخایر طبیعی به شمار می آیند. در حدود ۴۲ جزیره آن بعنوان جزایر داخلی محسوب می شوند كه كل مساحت آن ۲۴۴ كیلومتر مربع و در حدود ۵۴درصد از كل مساحت سیشل بوده و به صورت تقریبی ۹۸ درصد از كل جمعیت سیشل در آن ساكن هستند.

۴۵ جزیره گرانیتی كوهستانی و در حدود ۵۰ جزیره كوچك تر مرجانی (Mahé – ماهه، Praslin – پراسلین، Silhouette Island – جزیره سیل هوته، La Digue – لادیگو و...) در سیشل وجود دارد كه همگی آنها، اطراف جزیره ماهه (بزرگ ترین جزیره با ۹۰ كیلومتر طول) قرار دارند.

كشور سیشل، دخایر طبیعی ثبت شده ای در میراث جهانی یونسكو به نام های Aldabra Atoll و دره Vallée de Mai دارد.

Atoll در سال ۱۹۸۲ به ثبت رسیده، یكی از چهار جزیره مرجانی بزرگ است كه توسط صخره های مرجانی احاطه شده است. این جزیره به خاطر دور بودن و دسترسی سختی كه دارد به منطقه حفاظتی تبدیل گشته كه خود این امر تاثیر به سزایی در حفظ این جزیره داشته است. این جزیره خانه ۱۵۲هزار لاكپشت غول پیكر است كه می توانند به مدت یك قرن زندگی كنند و وزن آن به حدود ۲۲۰ كیلو برسد، كه با یك قیمت تور سیشل مناسب می توانید آنرا تجربه كنید.

دره Vallée de Mai، در جزیره Praslin در سال ۱۹۸۳ بعنوان ذخایر طبیعی ثبت شده است. در حدود ۲۰ هكتار جنگل نخل در این دره قرار دارد كه شكل اصلی خویش را تا به امروز حفظ نموده است و نخل های آن از زمان قبل از میلاد، تغییر زیادی نداشته است.

علاوه بر این ۲ سایت، دو پارك ملی و ۶ پارك دریایی در سیشل وجود دارد. در واقع بیشتر از ۴۰ درصد از زمین های سیشل، بعنوان پارك های ملی حفاظت شده، تعیین شده اند. این برنامه های حفاظتی از جانب دولت سیشل منجر به حفظ حیات وحش طبیعی این جزایر شده است. سیشل در حدود ۲۵۰ گونه پرنده بومی خویش را دارد كه بیشتر آنها در جزیره Aride سكونت دارند. بیشتر از ۱۰۰۰ گونه ماهی در آب های اطراف سیشل زندگی می كند، از جمله: طوطی ماهی، فرشته ماهی، بادكنك ماهی، مارماهی رنگین و... كه توسط غواصان قابل شناسایی است. در حدود ۳۱ گونه مختلف خرچنگ در امتداد سواحل وجود دارد. جزیره Cousin، میزبان لانه های تو در تو لاكپشت های دریایی Hawksbill؛ كه در خطر انقراض قرار دارند؛ در اقیانوس هند غربی است.آب و هوای سیشل

آب و هوای سیشل آنرا تبدیل به یك تور سیشل استثنایی برای سفر در طول سال، كرده است.

دمای متوسط ۲۷ درجه سانتی گراد كه به ندرت پایین تر از ۲۴ درجه سانتی گراد و بالاتر از ۳۲ درجه می رود، در نتیجه خیلی كم پیش می آید كه هوا خیلی گرم شود و كاملا برای یك روز آفتابی و شنا در ساحل، مناسب می باشد.

البته كه باران در مناطق استوایی معمول است، اما این بارش های چند ساعت بیشتر طول نمی كشند – به جای یك روز كامل – و اغلب محدود به یك جزیره و یا حتی ناحیه ای از یك جزیره هستند.

در طول سال، گرم ترین و خشك ترین ماه ها در سیشل از ماه می تا سپتامبر (اردیبهشت تا مهر) است و بارانی ترین ماه ها از نوامبر، دسامبر و ژانویه (آبان تا بهمن) است كه حتی قبل و پس از باران ها، آفتاب درخشانی را خواهید داشت.

سیشل، دو فصل دارد كه توسط بادهای مناطق گرمسیری استوایی تعیین می شود:

۱.از ماه می تا سپتامبر (اردیبهشت تا مهر) این بادها از سمت جنوب شرقی هوای خشك تر را به سمت سیشل می آورند و بادهای قوی هستند و بر سواحل جنوب غربی سیشل همچون Intendance، Takamaka، Baie Lazare و همین طور جزیره Praslin (به دلیل افزایش جبلك دریایی در آب و سواحل) تاثیر می گذارند و شنا در این سواحل سخت بوده در حالیكه سواحل جنوبی و شرقی كاملا مناسب می باشد.

۲.از ماه اكتبر تا آپریل (مهر تا اردیبهشت) باد از سمت شمال غربی می وزد كه بسیار ملایم است و اغلب سواحل برای شنا ایمن هستند و اثری از علف های هرز و جلبك های دریایی نیست.

علاقه مندان برای دیدن قیمت های آفر می توانند روی لینك تور سیشل كلیك كنند و یا برای كسب اطلاعات بیشتر به شركت هواپیمایی سام سیر واقع در سعادت آباد، روبه روی بیمارستان مدرس رجوع كنند.
1397/07/27
19:16:00
5.0 / 5
4838
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بودجه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها