از قالیچه پرنده تا سفرهای اینترنتی

از قالیچه پرنده تا سفرهای اینترنتی رصد كالا: سفر یكی از بهترین تفریحاتی است كه از دیرباز با زندگی انسان همراه بوده و سفرنامه های مختلفی هم از گذشته در این زمینه به یادگار مانده كه هم اكنون منابع بسیار ارزشمندی برای پی بردن و آشنایی با فرهنگ و آداب گذشتگان است و جزو میراث فرهنگی هر كشوری به حساب می آید. خوشبختانه در ایران هم افراد مشهوری مانند ناصر خسرو و سعدی سفرنامه های خوبی به یادگار گذاشته اند، اما این تمام ماجرا نیست بعضی از این نوشته ها هم كمی جنبه تخیلی داشته اند و افسانه های مختلفی در فرهنگ عامه از این خاطرات سفر به جای مانده است. علی بابا و سندباد و قالیچه پرنده نمونه ای از این افسانه پردازی هاست.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام سایت فلای بد، شاید به سختی بتوان فردی را پیدا كرد كه علاقه ای به مسافرت و دید و بازدید از مكان های جدید نداشته باشد. انسان با سفر روح خویش را تازه می كند و می تواند با دیدن مناظر و افراد مختلف از اقوام و نژادهای متفاوت درس های آموزنده ای گرفته و ادامه زندگی را برای خود لذت بخش و راحت تر كند.

خوشبختانه امروزه سفر به یك تخصص و علم تبدیل گشته و افرادی هستند كه در این زمینه تحصیلات آكادمیك و تجربی كسب كرده و شیوه های درست و جدید مسافرت و ارتباط با اقوام كشورهای مختلف را آموزش می دهند. در این مطلب هم ما می خواهیم یكی از دغدغه ها و مشكلات اصلی مسافرت را برای شما حل نماییم تا بتوانید با خاطر آسوده و راحت مبادرت به سفر كرده و لذت سفر را تجربه كنید.

یكی از انواع سفرها مسافرت به كشور خارجی است كه متأسفانه در بسیاری مواقع زمانی كه از مسافرت خارجی نام برده می گردد ناخودآگاه ذهن ما به سمت هزینه های نجومی بلیط هواپیما خارجی و هتل خارجی و ارز مسافرتی حركت می كند و ما را از اقدام برای یك مسافرت خارجی و دیدن كشورهای دیگر باز می دارد و این درحالی است كه می توان به آسانی و با هزینه كم بلیط هواپیما خارجی و هتل خارجی با قیمت مناسب رزرو كرد و راهی مقصد دلخواه شد.

برای ما سؤال پیش می آید كه چگونه می توان از قیمت بلیط هواپیما خارجی و هتل خارجی به صورت لحظه ای اطلاع پیدا كرد تا بتوانیم برنامه ریزی دقیقی برای سفر داشته باشیم و حتی در صورت امكان مبادرت به رزرو بلیط هواپیما خارجی و هتل خارجی كنیم؟

دو مبحث اصلی مهم در برنامه ریزی سفر، محل اقامت و نحوه رفت و آمد است كه سایت فلای بد به خوبی این مورد را حل كرده و شما می توانید به آسانی به تمام بلیط هواپیما خارجی و هتل خارجی و پروازهای داخلی در كشورهای مختلف دسترسی داشته باشید.

تحقیقات مختلف نشان داده كه بیشترین حجم استرس مسافرت هم برای این دو مبحث بوده و در صورتیكه مسافر در این دو مورد خاطر آسوده داشته باشد مسافرت آرام بخش و بهتری را خواهد داشت. البته در كنار این مورد بعضی از افراد هم ترجیح می دهند كه مسافرت بدون پیش بینی داشته باشند و در لحظه مبادرت به رزرو بلیط هواپیما لحظه آخری كنند و این مورد هم جذابیت خویش را دارد ولی باید به خاطر داشته باشید در بعضی موارد امكان دارد این امر ضررهای جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. مثلاً اگر با خانواده خود در روزهای پر رفت و آمد مسافرت می كنید این كار ریسك بالایی داشته و می تواند در صورت نبود بلیط هواپیما و هتل خارجی مناسب شما را در كشورهای مختلف با مشكل مواجه كند.

بنابراین اگر با خانواده خود مسافرت می كنید بهترین راه برنامه ریزی دقیق و پیش بینی تمام موارد مهم مانند رزرو بلیط هواپیما و هتل خارجی است كه بدون استرس و ریسك مسافرت خویش را انجام دهید.حتماً برای شما هم پیش آمده كه در هنگام رجوع به سایت های خارجی رزرو بلیط هواپیما و هتل خارجی مشاهده كرده اید كه برای رزرو نیاز به ویزا كارت، مستر كارت و دیگر كارت های پرداخت بین المللی دارید كه به علت وجود تحریم های مختلف امكان رزرو برای ما ایرانیان وجود ندارد كه در اینجا ما خبر خوبی برایتان داریم تا بتوانید این امر را امكان پذیر كرده و رزرو پرواز خارجی و هتل خارجی را با استفاده از كارت های بانكی ایرانی انجام دهید.

خبر خوب این است كه سایت فلای بد این مشكل را حل كرده و می توان به صورت لحظه ای و به آسانی مبادرت به رزرو هتل خارجی و بلیط هواپیما خارجی با استفاده از پرداخت كارت های بانكی ایران یعنی تمامی كارت های بانكی متصل به شبكه شتاب كرد.

سایت فلای بد به سرورهای اصلی رزرو هتل خارجی و پرواز خارجی بین المللی متصل بوده و شما می توانید با عنایت به تنوع بسیار بالا (۹۰۰ ایرلاین و ۴۰۰۰۰۰ هتل) بنا به زمان و هزینه مورد نظر هتل و پرواز خارجی مورد نظر خویش را در هر نقطه از دنیا به صورت آنلاین مشاهده و رزرو كنید و راهی مقصد مورد نظر شوید.

فلای بد دغدغه های شما برای مسافرت، محل اقامت و نحوه رفت و آمد را حل كرده و شما می توانید با استفاده از این مرجع سفر به آسانی به تمامی بلیط ایرلاین های خارجی داخلی و هتل های خارجی در كشورهای مختلف دسترسی داشته باشید.
1397/05/13
13:25:03
5.0 / 5
4408
تگهای خبر: ارز , بانك , سایت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها