سامانه خدمات سیار بانك ملی ایران رونمایی گردید

سامانه خدمات سیار بانك ملی ایران رونمایی گردید رصد كالا: سامانه خدمات سیار بانك ملی ایران رونمایی و دستور استقرار و توسعه آن توسط مدیرعامل بانك صادر شد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك ملی ایران، این سامانه دستگاه های بانكداری غیرحضوری را در خود جا داده و در هر زمان و هر مكان امكان عرضه خدمات به مشتریان را فراهم خواهد نمود و مقرر شده در هر استان، یك سامانه مستقر شود.
امكان دریافت و پرداخت وجه، پرداخت مبلغ چك، افتتاح حساب، صدور كارت هدیه، خرید شارژ، پرداخت قبوض و... در این سامانه فراهم است.
سامانه خدمات سیار بانك ملی ایران در مناطقی كه خدمت رسانی در آنها به صورت مقطعی مورد نیاز باشد مانند مناطقی حادثه دیده ناشی از حوادث غیرمترقبه، كاربرد ویژه دارد.
این سامانه اغلب خدمات بانكی را به صورت ۲۴ ساعته عرضه می دهد و هم اكنون امكان برقراری ارتباط صوتی و تصویری با مركز كنترل در آن از ساعت ۷ تا ۱۹ میسر است.
محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانك ملی ایران در مراسم رونمایی از این سامانه با تاكید بر ضرورت استفاده مطلوب از خدمات بانكداری الكترونیك به منظور ارتقای نحوه خدمت رسانی به مشتریان كنونی و جذب مشتریان جدید، اظهار داشت: تجهیزات استفاده شده در این سامانه از پیشرفته ترین و به روزترین دستگاه های خدمات بانكی در دنیاست و البته استفاده از آنها فقط به سامانه خدمات سیار محدود نیست.
وی با كم نظیر خواندن این خدمت در نظام بانكی، اظهار داشت: امیدواریم با راه اندازی گسترده این تجهیزات در شعب منتخب، بتوانیم خدمات راحت تر و مطلوب تری به مردم عرضه دهیم.
مسعود خاتونی عضو هیات مدیره بانك ملی ایران هم در این مراسم با ابراز شادمانی از طریق اندازی سامانه خدمات سیار بانك، اظهار داشت: تلاش كردیم بهترین و با كیفیت ترین خدمات ارتباطی و بانكی غیر حضوری را در همه واحدها به مشتریان عرضه نماییم.
وی ادامه داد: در دوره ۱۴ روزه بهره برداری آزمایشی سامانه خدمات سیار، بیش از ۲۱ هزار تراكنش موفق مالی و غیرمالی ثبت شده كه نشان دهنده موفقیت این طرح است.
مدیرعامل بانك ملی ایران در ادامه این مراسم از بخش پشتیبانی و مانیتورینگ VTM بانك بازدید و توسط سامانه ارتباطی این دستگاه با برخی مشتریان به صورت تصویری گفت و گو كرد.1397/05/06
14:20:57
5.0 / 5
5470
تگهای خبر: بانك , خدمات , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها