مدیرعامل بانك ملی ایران تاكید كرد:

بانك ملی ایران با تمام توان در خدمت مردم و تامین نیازهایشان قرار دارد

بانك ملی ایران با تمام توان در خدمت مردم و تامین نیازهایشان قرار دارد رصد كالا: مدیرعامل بانك ملی ایران تصریح كرد: این بانك با تمام توان در خدمت مردم و تامین نیازهایشان خواهد بود.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانك ملی ایران در همایش مسئولان اداره امور شعب و روسای حوزه ها و شعب ممتاز استان اصفهان كه با حضور تنی چند از اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد ستادی برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش های موثر همكاران در آن استان اظهار داشت: كشور در شرایط خاصی قرار دارد و كاركنان بانك باید در این شرایط بیش از پیش در كنار مشتریان و نیازهایشان باشند و آنها را مورد حمایت قرار دهند.
وی ادامه داد: بانك ملی ایران یاور روزهای سخت كشور خواهد بود و از همه توان خود برای كمك به اقتصاد و اشتغال استفاده خواهد نمود.
به قول حسین زاده، مساعدت شعب بانك برای رفع نیازهای بانكی مردم و داشتن اخلاق كاری حسنه با مشتریان، هم اكنون باید مورد توجه اساسی قرار گیرد.
ایشان در ادامه شرایط فعلی بانك را مطلوب عنوان نمود و اظهار داشت: بانك ملی ایران در این دو ساله در شرایط آرام و بی تنش در حال پیشبرد اهداف و برنامه های خود است و بنابراین در اوج اعتماد مردم قرار دارد كه باید از این ظرفیت بهره برد.
مدیرعامل بانك ملی ایران امكانات الكترونیك این بانك نظیر بام، بله، بانك آفیسر، ۶۰ و... را در نظام بانكی بی رقیب دانست و خواهان استفاده كاركنان از این ظرفیت برای تقویت جایگاه بانك شد.
تاكید بر كارمزد محوری، استفاده از ابزارهای موثری نظیر ال سی داخلی، ضمانتنامه و خرید دین، توجه به نظافت و آراستگی شعب، آموزش كاركنان برای خدمات نوین و افتتاح حساب جاری بدون دسته چك همچون تاكیدات مدیرعامل بانك ملی ایران در این همایش بود.
لزوم سركشی به واحدهای تولیدی
در ادامه همایش برات كریمی عضو هیات مدیره بانك ملی ایران اظهار داشت: استان اصفهان ظرفیت های زیادی دارد كه مدیران و كاركنان استان باید از آن برای ارتقای جایگاه بانك استفاده كنند.
وی اظهار داشت: در این برهه از زمان كه خیلی از شركت ها تعدیل نیرو دارند؛ بانك ملی ایران با پشتیبانی از شركت هایی نظیر قالی سلیمان به توسعه اشتغال هم كمك شایانی كرده است.
كریمی اضافه كرد: توجه به نیازهای واحدهای تولیدی بخصوص در شرایط فعلی بسیار اهمیت دارد و شعب باید به آنها سركشی كنند.
حمایت از تولید و اشتغال كشور
مسعود خاتونی دیگر عضو هیات مدیره بانك ملی ایران هم با اشاره به جایگاه این بانك در كشور اظهار داشت: بانك ملی ایران هم اكنون در بخش هایی ورود كرده كه كل كشور را تحت تاثیر قرار می دهد.
وی اظهار داشت: پشتیبانی از شركت هایی نظیر قالی سلیمان و شركت پالایش نفت اصفهان كه تولیدات آن ۲۳ درصد نیاز كشور را در این بخش تامین می كند، نشانگر اهمیت كار و سمت و سوی سیاست های بانك ملی ایران است.
خاتونی ابراز امیدواری كرد در شرایط ویژه كشور این بانك بتواند همچنان واحدهای تولیدی را مورد حمایت قرار دهد.
مرتضی نصری رییس اداره امور شعب استان اصفهان بانك هم در ابتدای مراسم، گزارشی از فعالیت های این اداره امور شعب ارائه كرد.
وی پشتیبانی از تولید و اشتغال و مساعدت با اقشار محروم را همچون برنامه های مهم اجرا شده در این اداره امور شعب عنوان نمود.1397/05/05
13:58:19
5.0 / 5
4959
تگهای خبر: بانك , تولید , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها