برای نخستین بار در تاریخ؛

هتل های ایرانی از این پس با خودروهای صفر كیلومتر!

هتل های ایرانی از این پس با خودروهای صفر كیلومتر! رصد كالا: هتل های ایران در اقدامی هماهنگ، خودروهای اجاره ای صفر كیلومتر با قیمت ارزانتر در اختیار مسافران خود قرار می دهند.به گزارش رصد كالا به نقل از مهر، خیلی از هتل های برتر كشور مبادرت به راه اندازی ایستگاه تحویل خودرو تحت نمایندگی سامانه navaran.com كرده اند و به مسافران خود خودروهای این سامانه را تحویل می دهند.
طبق آمار منتشره از پایگاه شبكه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران، مسافران ایرانی با عنایت به امكان دریافت تخفیف های ویژه و پرداخت مبلغ زیر قیمت رسمی هتل ها و همینطور بدلیل جمع آوری امتیاز و امكان رزروهای مجانی بعدی سایت HOTELYAR.COM را انتخاب می كنند، این انتخاب از این پس این امكان را هم به مسافرین می دهد كه مسافرینی كه با استفاده از هتل یار هتل خویش را رزرو می كنند، خودروها را هم می توانند با قیمت پایین تر تحویل بگیرند.

نكته جالب در مورد خودروهای اجاره ای این است كه می توان این خودروها را در یكی از هتل ها از یك شهر گرفته و به هتل دیگری در شهر دیگر تحویل داد.
چنین سیستمی برای نخستین بار در جهان در ایران ابداع شده و در حال اجرا و استفاده هموطنان است.
رانندگی مشتریان این سامانه، توسط یك سیستم هوشمند مركزی و توسط ابزارهای جی پی اس داخل خودرو تحت تجزیه و تحلیل قرار گرفته و در صورتیكه با رانندگان بد مواجه شود، به ایشان اخطار داده و در صورت تكرار به طور خودكار با قراردادن شماره ملی در فهرست سیاه از عرضه خودرو در آینده امتناع می كنند. در همین حال، این سامانه به رانندگان خوب امتیاز داده و ضمن قراردادن ایشان در باشگاه رانندگان خوب، خودرو را در درخواست های بعدی با قیمت پایینتر در اختیار قرار خواهد گذاشت.

1397/05/02
14:00:10
5.0 / 5
4477
تگهای خبر: ارز , خودرو , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها