جزئیات معاملات بورس كالا در خرداد، ارزش معاملات ۵۶هزار میلیاردریال

جزئیات معاملات بورس كالا در خرداد، ارزش معاملات ۵۶هزار میلیاردریال رصد كالا: تالارهای مختلف بورس كالای ایران طی خرداد ماه سال ۹۷ شاهد معامله بیش از دو میلیون و ۱۰۱ هزار تن انواع كالا به ارزش بیش از ۵۶ هزار میلیارد ریال بود.به گزارش رصد كالا به نقل از مهر، بر مبنای اعلام بورس كالای ایران، طی ماه گذشته تالار محصولات كشاورزی شاهد معامله بیش از ۲۰۹ هزار و ۱۰ تن انواع محصول به ارزش ۲ هزار و ۶۴۵ میلیارد ریال بود.
بر این اساس در این تالار ۹۹۰ كیلوگرم زعفران، ۶۰ هزار قطعه جوجه یكروزه، ۱۷۸ هزار و ۵۲۵ تن گندم، ۷ هزار و ۷۷۵ تن شكر، ۲۱ هزار و ۴۰۰ تن روغن خام، ۴۰۰ تن دانه های روغنی، ۱۰۰ تن خرما و ۷۵۰ تن جو طی ماه مذكور به فروش رسید.
این گزارش حاكی می باشد، تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس كالای ایران هم در ماهی كه گذشت شاهد معامله افزون بر یك میلیون و ۴۰۹ هزار تن انواع كالا به ارزش بیش از ۳۵ هزار و ۹۶۴ میلیارد ریال در دو بخش داخلی و صادراتی بود. در این تالار بالغ بر ۳۹۳ هزار و ۶۹۳ تن انواع قیر، ۳۱۰ هزار و ۹۴۱ تن انواع مواد پلیمری و ۱۲۲ هزار و ۸۳۰ تن مواد شیمیایی معامله شد.
از دیگر كالاهای معامله شده در این تالار می توان به دادوستد ۴۱۹ هزار و ۵۰۰ تن وكیوم باتوم، ۹۹ هزار و ۴۷۰ تن لوب كات، ۵۱ هزار و ۲۰۰ تن گوگرد، ۳ هزار و ۹۸ تن عایق رطوبتی، ۲۲۰ تن گازها و خوراك ها، ۴ هزار تن سلاپس واكس، ۴ هزار و ۵۱۷ تن روغن اشاره نمود.
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس كالا هم در خرداد ماه شاهد معامله ۴۶۷ هزار و ۷۹۱ تن انواع كالا به ارزش ۱۷ هزار و ۶۹۲ میلیارد ریال بود.
در این تالار ۳۷۰ هزار و ۱۳۵ تن انواع فولاد، ۲۰ هزار و ۱۵۵ تن انواع مس، ۵۶۰ تن كنسانتره مولیبدن، ۲۱ تن كنسانتره، ۱۱ هزار و ۹۲۰ تن آلومینیوم، ۵ هزار تن سیمان، ۳۵ هزار تن آهن اسفنجی و ۲۵ هزار تن سنگ آهن از جانب مشتریان خریداری شد.
بازار فرعی بورس كالا هم طی مدت مذكور معامله ۱۰ هزار و ۴۱۰ تن انواع محصول كشاورزی و ۴ هزار و ۱۲۸ تن ضایعات فلزی را تجربه نمود.

1397/04/02
22:00:17
5.0 / 5
4661
تگهای خبر: ارز , بورس , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها