۲۱ خرداد ماه برگزار می شود

معرفی رشته فیلم سازی انیمیشن دوبعدی مدرسه اینورس

معرفی رشته فیلم سازی انیمیشن دوبعدی مدرسه اینورس رصد كالا: بازطراحی رشته فیلم سازی انیمیشن دوبعدی مدرسه اینورس به آخر رسید و این رشته با مدرسان و هدف گذاری جدید، آماده پذیرش هنرجویان منتخب است.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام مدرسه تخصصی هنر و دیزاین اینورس، طی سال گذشته، افراد بسیاری به صورت پیوسته پیگیر آگاه شدن از زمان شروع ثبت نام رشته انیمیشن اینورس و در انتظار عرضه مجدد آن بودند. به دلیل ارتقای سطح محتوا و تغییر متُد آموزشی، در سال گذشته، عرضه مجدد رشته ممكن نشد. این رشته در خلال تمامی ماه های سال ۹۶ درحال Redesign شدن بود و تغییرات زیادی در ساختار آن بوجود آمد. مدرسان جدیدی به این رشته پیوسته و هدف گذاری جدیدی برای خروجی این رشته انجام شد. اكنون با افتخار اعلام می نماییم كه بازطراحی این رشته به آخر رسیده و رشته آماده پذیرش هنرجو است. همانگونه كه در اطلاع رسانی های پیش از این اعلام شد، مدرسه اینورس از این پس تنها افراد منتخب در مصاحبه حضوری را در رشته های خود می پذیرد.
در بازطراحی این رشته، بیش از هرچیز به خروجی محور بودن رشته توجه شده كه به واسطه آن دانشجویان امكان تولید خروجی هایی هرچند كوچك ولی موثر در به دست آوردن موقعیت شغلی مناسب را داشته باشند. دانشجویان بعد از به اتمام رساندن این رشته، علاوه بر مهارت سطح بالای انیمیت، با تاكید بر دانش كسب شده از آموزش های رشته و با تاكید بر مطالعات و تمرینات شخصی خود، كارگردانی انیمیشن را هم می آموزند كه نتیجه آن، تسلط یافتن افراد به فیلم سازی مستقل انیمیشن می باشد.
مدرسان این رشته، آقایان امین حق شناس، محمد خیراندیش، معین صمدی، مهران ایرانلو، امیرحسام میرصادقی، فراز شانیار و خانم مهناز سلیمان نژاد هستند. در ساختار جدید این رشته، امین حق شناس در تمامی ترم ها و در بازه های زمانی مشخصی، با عنوان Mentor رشته، در كنار دانشجویان حضور دارد.
جلسه معرفی رشته "فیلم سازی انیمیشن دوبعدی" مدرسه اینورس، در ۲۱ خرداد در محل مدرسه اینورس به آدرس تجریش، چهارراه قدس، ابتدای خیابان نیاوران، كوچه نخست (روبروی شهرداری)، بن بست اول، پلاك ۳۶ برگزار می گردد. حضور در این جلسه مجانی و برای عموم علاقمندان آزاد است. در این جلسه علیرضا اردوبادی موسس مدرسه اینورس و Mentor رشته حضور داشته و علاوه بر اعلام جزئیات رشته و عناوین درسی، در مورد اهداف این رشته و نحوه برگزاری آن توضیحات مفصلی را عرضه می دهد.
درصورتی كه علاقمند به شركت در این جلسه معرفی رشته هستید، با عنایت به محدود بودن ظرفیت، در نخستین زمان ممكن به وبسایت مدرسه اینورس مراجعه نموده و فرم مربوطه را تكمیل كنید.1397/03/18
12:36:55
5.0 / 5
5237
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها