بهترین مانیتور حرفه ای برای گرافیست ها كدام است؟

بهترین مانیتور حرفه ای برای گرافیست ها كدام است؟ رصد كالا: یعنی آن چه شما روی مانیتور ایسوس می بینید دقیقا همان چیزی است كه در چاپ، مشتریان خواهند دید پس پیش از آن كه كار نهایی را روی كاغذ چاپ كنید پیش نمایش آن را با دقت بالا مشاهده كنید.به گزارش سرویس بازار ایسنا، یك مانیتور خوب شما را عكاس یا طراح بهتری نمی كند اما اگر این هنر برای شما شكلی بیشتر از یك تفریح و سرگرمی دارد پس به یك مانیتور حرفه ای هم نیاز دارید تا هنر شما را نشان دهد. از همین امروز پول خویش را برای پرداخت قیمت مانیتور ایسوس سری پرو پس انداز كنید.

در دنیای طراحی و عكاسی، یكی از مهم ترین ابزارهای مورد استفاده هنرمندان، نمایشگر است. مانیتورهایی كه برای ویرایش عكس استفاده می شوند باید رنگ های فوق العاده ای را به نمایش بگذارند تا تصاویر شما را واقعی و طبیعی نشان دهند. این مانیتور باز تولید دقیق فضای رنگ را برای شما به ارمغان آورده و صفحه نمایش 10 بیتی آن بیش از 1 میلیارد رنگ روی صفحه بوجود می آورد كه نتیجه آن طیف گسترده ای برای بازی با رنگ هاست.

اما مهم ترین دلیل جهت استفاده از نمایشگرهای این سری برای طراحی یا ویرایش عكس، كالیبره بودن و نمایش دقیق رنگ ها در آن هاست. حتما شما هم این مشكل را داشته اید كه رنگ تولید شده هنگام چاپ با رنگی كه شما روی مانیتور خود دارید متفاوت باشد چون نور و رنگ تولید شده در نمایشگرهای عادی متفاوت از رنگ تصاویر در چاپ است. تمامی نمایشگرهای ایسوس سری ProArt می توانند صددرصد فضای رنگ های sRGB را تولید و به نمایش بگذارند. یعنی آن چه شما روی مانیتور ایسوس می بینید دقیقا همان چیزی است كه در چاپ، مشتریان خواهند دید پس پیش از آن كه كار نهایی را روی كاغذ چاپ كنید، پیش نمایش آن را با دقت بالا مشاهده كنید. هم چنین در هنگام نمایش فایل خروجی به مشتری، برای درك راحت تر اندازه واقعی كار، مانیتور اندازه های واقعی كاغذ را به صورت فرضی روی صفحه نمایش می دهد، كه این امر هم سبب صرفه جویی در مصرف كاغذ و پرینت می گردد و هم برای مشتری نهایی جذاب تر خواهد بود.ایسوس برای مانیتورهای این سری از پنل پیشرفته IPSاستفاده می كند. با یك جست و جوی ساده در یك فروشگاه اینترنتی یا صفحات وب این واژه را زیاد خواهید دید. تكنولوژی IPS روش جدیدی برای افزایش كیفیت رنگ و زاویه دید هم چنین سرعت و ثبات پاسخگویی نمایشگر است. این خصوصیت تولید تصویر علاوه بر رنگ های یكنواخت تر، درخشان تر و كنتراست بهینه یك زاویه دید 178 درجه ای از هر چهار طرف به این نمایشگر می دهد كه سبب می گردد از هر زاویه ای به آن نگاه كنید كیفیت رنگ و تصویر تغییری نكند و همواره كیفیت ثابت بماند.

این مانیتور ایسوس برای محافظت از چشمان شما طراحی شده است. در سبك زندگی دیجیتال امروز، كار كردن با كامپیوتر به صورت مداوم خطرات زیادی همراه خود دارد كه این امر برای یك طراح اجتناب ناپذیر است. ایسوس با كمك فناوری Eye Care سبب حذف نورهای آبی و پرش تصویر می گردد و ازاین رو با اطمینان از سلامت چشمان خود به راحتی می توانید ساعات طولانی با نمایشگر خود كار كنید. هم چنین به منظور حفظ ارگونومی و راحتی در هنگام كار، امكان تنظیم ارتفاع، گردش صفحه در هر جهتی و تنظیم زاویه شیب هم در نمایشگرهای سری ProArt تعبیه شده است تا با وجود ساعت ها كار كردن، حداقل خستگی را احساس كنید. به نظر می رسد كه زمان خداحافظی با چشمان خسته و تیره و تار فرا رسیده است. به صورت كلی می توان گفت تنها عیب این دستگاه، قیمت مانیتور این مدل است.
1397/02/31
15:42:26
5.0 / 5
5167
تگهای خبر: تولید , قیمت , كیفیت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها