توسط بانك آینده در سال ۱۳۹۶صورت گرفت

پرداخت بیش از ۲۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات خرد و متوسط

پرداخت بیش از ۲۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات خرد و متوسط رصد كالا: بانك آینده در سال ۱۳۹۶، نسبت به ساده سازی و تسریع فرآیند پرداخت تسهیلات اهتمام ویژه ای كرده تا عده بیشتری از مردم بتوانند از تسهیلات بهره مند شوند.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك آینده، در نتیجه تسهیل فرآیند پرداخت تسهیلات، میزان تسهیلات اعطایی به میزان قابل توجهی افزایش یافت؛ به گونه ای كه با پرداخت بیش از ۲۵هزار فقره تسهیلات خُرد با جمع مبلغ ۱۲هزار میلیارد ریال، تعداد مشتریان تسهیلاتی خُرد نسبت به سال قبل، بیش از ۶۲ درصد افزایش پیدا كرد.

این بانك در سال ۱۳۹۶، برای تأمین نیازهای تسهیلاتیِ مشتریان، محصولات متمایزی را متناسب با نیازهای مختلف گروه های هدف، طراحی و عرضه نمود. محصولات اعتباری متنوع، با نام هایی همچون «زندگی»، «رویش»، «بهاور»، «اشتغال»، «متخصصان» و «كاریز» و با اهدافی مانند تأمین احتیاجات ضروری مردم؛ از قبیل خرید كالا، خرید خودرو، تهیه جهیزیه، تعمیر و بازسازی مسكن و... پاسخ سریع به نیازهای مالی سپرده گذاران، ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای اقشار متخصص جامعه، شامل: پزشكان، مهندسان، وكلا و... تا سقف ۱۰ میلیارد ریال، كمك به اشتغال زایی توسط صاحبان اصناف و دارندگان مدارك آموزش فنی و حرفه ای، در سطح شعب این بانك عرضه شدند.

تعداد ۱۳ هزار و ۸۴۸ فقره تسهیلات خُرد، با جمع كل ۹هزار و ۷۰۷ میلیارد ریال از مبلغ پرداختی ذكر شده، با استفاده از محصولات فوق به متقاضیان و عموم مردم پرداخت شده است.

با توجه به نقش مهم بنگاه های كوچك و متوسط(SMEs) در اشتغال زایی، در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال»، بانك آینده نسبت به تأمین مالی ۲۵۵ بنگاه كوچك و متوسط، با مبلغ ۱۰هزار و ۶۵۵ میلیارد ریال در ۱۹ استان اقدام نموده است.

بانك آینده اعلام نمود: با استفاده از تأمین مالی این بنگاه ها، تعداد یك هزار و ۲۰۳ نفر به میزان اشتغال جدید، در واحدهای تولیدی كشور اضافه گردید.
1397/02/26
15:20:37
5.0 / 5
4796
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها