​با اعطای تسهیلات به هموطنان ایلامی

فصل تازه ای در كارنامه درخشان بانك صادرات ایران رقم خورد

فصل تازه ای در كارنامه درخشان بانك صادرات ایران رقم خورد رصد كالا: بانك صادرات ایران در استان ایلام با پرداخت بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف اقتصادی طی سال ۹۶ سهم عمده ای در رونق بخشی به تولید و اشتغال مردم این دیار بر عهده داشته است.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك صادرات ایران، مشتریان و هموطنان استان ایلام طی سال ۹۶ با دریافت بالغ بر یك هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در بخش های كشاورزی، صنعت، معدن، ساختمان، مسكن، خدمات و بازرگانی بالغ بر ۵ هزار و ۳۳۸ فقره تسهیلات از بانك صادرات ایران دریافت كرده كه این مشاركت بانك در تامین مالی نیازهای این بخش ها، افزایش درآمدهای عمومی، تولید و اشتغالزایی قابل توجهی به دنبال داشته است.
پرداخت ۷۹۱ فقره تسهیلات در بخش كشاورزی، ۷۰ فقره در بخش صنعت و معدن، ۸۶۹ فقره در بخش ساختمان و مسكن و ۳ هزار و ۶۰۸ فقره در بخش خدمات و بازرگانی مهم ترین بخش های تسهیلاتی این بانك در سال ۹۶ به مردم استان ایلام بوده است.
علاوه بر این، بانك صادرات ایران در جهت عمل به مسئولیت های اجتماعی خود، با پرداخت ۳۰۰ فقره وام ارزان قیمت خرید و ساخت مسكن خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران به میزان بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال، نقش فعالی در تحقق برنامه های ابلاغی اقتصاد مقاومتی داشته است.
در این راستا همینطور بانك صادرات ایران با اعطای ۷۷۶ فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بیش از ۸۷ میلیارد ریال نقش عمده ای در ازدواج جوانان این استان ایفا كرده است.
این بانك با اعطای ۱۳۹ فقره وام مشاغل خانگی به معرفی شدگان كمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی بالغ بر ۵.۲۶ میلیارد ریال زمینه ساز توسعه فرهنگ خوداشتغالی در این استان شدند.1397/02/19
13:15:03
5.0 / 5
4813
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها