ایرانول شركت برتر شستا و موفق به دریافت تندیس سیمین شد

ایرانول شركت برتر شستا و موفق به دریافت تندیس سیمین شد رصد كالا: چهارمین دوره رتبه بندی و ارزیابی عملكرد شركت های تابعه شستا با حضور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان تامین اجتماعی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شركت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و اعضای هیات مدیره و مدیران عامل همه هلدینگ ها و شركت های تابعه برگزار گردید.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شركت نفت ایرانول، برای اولین بار در شركت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، تندیس سیمین توسط علی ربیعی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، سیدتقی نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی و مرتضی لطفی مدیرعامل شستا به عیسی اسحاقی مدیر عامل ایرانول اهدا شد.

در چهارمین دوره رتبه بندی و ارزیابی عملكرد شركت های تابعه شستا، از میان بیش از ۱۱۰ شركت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و در حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مدیران شركت های تابعه شستا، نتایج چهارمین جشنواره رتبه بندی و ارزیابی اعلام و به علت رشد چشمگیر شاخص ها در ایرانول این شركت بعنوان شركت برتر و اسحاقی بعنوان مدیر عامل موفق انتخاب گردید.
تاكنون در سه دوره گذشته تندیس سیمین به هیچ شركتی اهدا نشده بود.
فرآیند اجرایی چهارمین دوره رتبه بندی و ارزیابی عملكرد شركت های تابعه شستا با رویكرد رشد و تعالی شركت ها و با تاكید بر تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی از اوایل دی ماه شروع شد.
در این دوره از ارزیابی شركت های زیرمجموعه هلدینگ ها با حضور نمایندگان معاونت برنامه ریزی و توسعه شستا، مدیران و كارشناسان هلدینگ و مدیران عامل به همراه تیم مدیریت شركت های تابعه مورد ارزیابی قرار گرفتند.
اصول حاكم بر طرح رتبه بندی، مواردی همچون به كارگیری كامل دارایی ها و ظرفیت های شركت و كسب حداكثر بازدهی، استفاده از فرصت های اقتصادی به منظور توسعه كسب و كار و افزایش ارزش دارایی ها، قانونمندی، شفافیت و پاسخگویی در عملكرد، رقابت مندی در بازار و تولید ارزش برای مشتریان و توجه به خلاقیت، نوآوری و مدیریت علمی را مورد تاكید قرار دارد.1396/12/15
14:02:43
5.0 / 5
5184
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
رصدکالا
rasadkala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رصد كالا محفوظ است

رصد كالا

یافتن بهترین قیمت برای کالاها